Byl jsem na Coldplay

Byl jsem na Coldplay

Nemám rád velké akce, ale britští Coldplay nezklamali. Po 4 letech opět ohromili nejen mě, ale i vyprodaný pražský Eden.

Takto to vypadalo v aréně když jsme dorazili. Takto to vypadalo v aréně když jsme dorazili.

Jen abyste mi věřili, že jsem tam taky byl. Jen abyste mi věřili, že jsem tam taky byl.

Každý jsme dostali náramek, který se rozblikal u několika písniček. Každý jsme dostali náramek, který se rozblikal u několika písniček.

Tady už můžete vidět jak můj náramek-nákrčník bliká. To by mě zajímalo jak to na dálku pouštěli... Tady už můžete vidět jak můj náramek-nákrčník bliká. To by mě zajímalo jak to na dálku pouštěli...

Coldplay kapela - Chris Martin, Guy Berryman a Will Champion. Jen na fotce chybí kytarista Jon Buckland. Coldplay kapela - Chris Martin, Guy Berryman a Will Champion. Jen na fotce chybí kytarista Jon Buckland.

Podívejte jak krásně svítili všichni v Edenu. Podívejte jak krásně svítili všichni v Edenu.

Nejvíc se mi líbil bubeník - měl taky tak málo vlasů na hlavě jako já. A hlavně taky zpíval a hrál na kytaru! Nejvíc se mi líbil bubeník - měl taky tak málo vlasů na hlavě jako já. A hlavně taky zpíval a hrál na kytaru!

Koncert Coldplay v pražském Edenu v plném proudu. Koncert Coldplay v pražském Edenu v plném proudu.

Chtěl bych moc poděkovat kamarádům co mě pronesli v bundě až na tribunu. Koncert jsem si narámně užíval stejně jako vyprodaný fotbalový stadion v Edenu. Několik metrů ode mě seděl můj další oblíbený muzikant Richard Krajčo - tak to byla dvojnásobná radost (Richard tedy vypadal, že je z Coldplay nadšený ještě víc než já:-).

Britské kvarteto si v České republice poprvé zahrálo v roce 2008 v O2 areně. Tentokrát vystoupilo na fotbalovém stadionu v pražském Edenu, kde zahrálo v rámci turné ke své loňské desce Mylo Xyloto

Coldplay mají v Česku slušný počet posluchačů, jejich aktuální deska Mylo Xyloto se mnoho týdnů držela v první dvacítce hitparády nejprodávanějších alb v ČR. Držitelé sedmi cen Grammy a třech ocenění Brit Award během koncertu předvedli nejen skvělou muziku, ale i pestrobarevnou show. Nechyběly lasery, létající papírky, balóny a hlavně každý dostal náramek, který se v určitou dobu rozblikal.

Mrkněte na fotky - mě už bolí oči a tak jdu spát. Doubrou noc!

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100