Existuje myší ráj?

Existuje myší ráj?

Jestli ano, tak si ho představuju přesně podle následujících fotek. Slibuju, že už nikde nic neštípnu a na dálnici už nehodím ani jednu myšku. Jen abych jednou, až budou moje myší roky sečteny, mohl zaklepat na tuto sýrovou nebeskou bránu....

Už jste si někdy sedli na polici mezi sýry? Ne? Tak to koukejte někdy zkusit. Už jste si někdy sedli na polici mezi sýry? Ne? Tak to koukejte někdy zkusit.

Pomalu jsem si přišel jako extra uležený Kabir. Pomalu jsem si přišel jako extra uležený Kabir.

Tohle je přátelství na život a na smrt. O tohohle parťáka bych se mohl opírat od rána do večera. Tohle je přátelství na život a na smrt. O tohohle parťáka bych se mohl opírat od rána do večera.

A máme du další snímek, který se už rámuje a bude mít svoje čestné místo nad nočním stolkem. A máme du další snímek, který se už rámuje a bude mít svoje čestné místo nad nočním stolkem.

Viděli jste někdy něco zajímavějšího? Hned jsem si to uložil jako spořič obrazovky. Viděli jste někdy něco zajímavějšího? Hned jsem si to uložil jako spořič obrazovky.

Byl jsem v sedmém nebi. Teda, né z toho nože, ale dostal jsem nabídku být při tom. Při rozkrojení čtyřměsíčního sýra, který má něco kolem deseti kilo. Byl jsem v sedmém nebi. Teda, né z toho nože, ale dostal jsem nabídku být při tom. Při rozkrojení čtyřměsíčního sýra, který má něco kolem deseti kilo.

Radši jsem šel trochu stranou, abych tu nádheru viděl celou. Radši jsem šel trochu stranou, abych tu nádheru viděl celou.

Pak mi to na chvíli zase půjčili. Ale znáte mě. Do dvou minut už běhali po krámu a hledali náplast. Pak mi to na chvíli zase půjčili. Ale znáte mě. Do dvou minut už běhali po krámu a hledali náplast.

Nechal jsem to na panu Lukáši Indruchovi, který se o mě v krámu mile staral a chodil s takou to sýrařskou škrabkou a dával mi ochutnat od různých sýrů. Nechal jsem to na panu Lukáši Indruchovi, který se o mě v krámu mile staral a chodil s takou to sýrařskou škrabkou a dával mi ochutnat od různých sýrů.

Bylo dokrojeno. A teď už chci vidět, jak to vypadá uvnitř. Pár měsíců to totiž nikdo neviděl... Bylo dokrojeno. A teď už chci vidět, jak to vypadá uvnitř. Pár měsíců to totiž nikdo neviděl...

Voalá...a máme to tady. Čumák mi šel šejdrem a musel jsem se zuby nehty držet, abych po tom neskočil. Voalá...a máme to tady. Čumák mi šel šejdrem a musel jsem se zuby nehty držet, abych po tom neskočil.

Zatímco se ostaní dohadovali, našel jsem si malý kousek a přemýšlel jsem, jak ho narvat do kapsy. Jenomže jsem vlastně chtěl do toho myšího ráje, takže... Zatímco se ostaní dohadovali, našel jsem si malý kousek a přemýšlel jsem, jak ho narvat do kapsy. Jenomže jsem vlastně chtěl do toho myšího ráje, takže...

..jsem ho radši přiznal a hodil na váhu. ..jsem ho radši přiznal a hodil na váhu.

Je snad jasný, co bude doma dneska k večeři. Je snad jasný, co bude doma dneska k večeři.

Chtěl bych z celého myšího srdce poděkovat panu Lukáši Indruchovi, který mě celým obchodem provedl a jeho nezapomenutelné škrabce na sýr, ze které jsem nespustil oči ani na minutu. Díky za vyprávění o sýru, o možnost šáhnout si na velký ementál a také za nabídku být při rozkrojení velkého kola.

Jen si představte, že vejdete do obchodu se sýrem se slovy:,, Dobrý den, já jsem myš Kabir a píšu internetový magazín a hrozně rád bych se vyfotil s vašim sýrem.´´ Z vlastní zkušenosti vám můžu prozradit, že jdou lidé rovnou pod pult.

Pak máte ale milé vyjimky, třeba jako pan Lukáš, který neváhal ani minutu a pustil mě rovnou na police mezi tu nádheru a začala pravá sýrová ochutnávka. A za ten zážitek mu mockrát děkuju...

 

 

 

Praha 2, Jugoslávská 23, Vinohrady

 

 

 

 

 

 

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100