Jak jsem byl na výletě v muzeu 2.část

Jak jsem byl na výletě v muzeu 2.část

O tom jak jsem navštívil norimberské muzeum dopravy jsem již psal v první části, ale teď jsem se konečně dostal ke strojům, které toho hodně pamatují...

Obrovská výhoda oproti např. pražskému technickému muzeu je, že se k exponátům dostatene do úplné blízkosti. Obrovská výhoda oproti např. pražskému technickému muzeu je, že se k exponátům dostatene do úplné blízkosti.

Tady ta stará elektrická se mi moc líbila. Nejraději bych si ji vzal domů. Tady ta stará elektrická se mi moc líbila. Nejraději bych si ji vzal domů.

Když jsem toho už hodně nachodil - trochu jsem si schrupnul na tendru. Když jsem toho už hodně nachodil - trochu jsem si schrupnul na tendru.

Tady je rozřezaná parní mašinka a můžete krásně vidět podle barviček jak co funguje. Tady je rozřezaná parní mašinka a můžete krásně vidět podle barviček jak co funguje.

Na chvíli můžete být i strojvůdcem a vlézt si do boudičky. Na chvíli můžete být i strojvůdcem a vlézt si do boudičky.

V jednom patře měli velké modelové kolejiště a každou hodinu pouštěli vláčky. V jednom patře měli velké modelové kolejiště a každou hodinu pouštěli vláčky.

Na konec jsem hledal cestu jak dojet zpátky domů a chtěli mě poslat přes Köln. Na konec jsem hledal cestu jak dojet zpátky domů a chtěli mě poslat přes Köln.

Ale já nasedl do té zelené co se mi tak líbila a fičel domů... Ale já nasedl do té zelené co se mi tak líbila a fičel domů...

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100