Jak jsem byl popřát v útulku!

Jak jsem byl popřát v útulku!

Ač jsem se snažil a slíbil si, že se nepřejím, tak jsem to nevydržel. Mám boule i za ušima. Ráno, když jsem nedopl kalhoty, tak jsem se radši sebral a vyrazil ven - co nejdál od kuchyně.

Napakoval jsem auto cukrovím, piškotama, starýma dekama a vyrazil popřát do psího útulku. Napakoval jsem auto cukrovím, piškotama, starýma dekama a vyrazil popřát do psího útulku.

Po cestě jsem nabral ještě kamaráda ze základky, abych nejel sám. Po cestě jsem nabral ještě kamaráda ze základky, abych nejel sám.

Každýmu jsem tam popřál nejenom zdraví, ale hlavně aby brzo našli domov a příští vánoce už slavili doma. Každýmu jsem tam popřál nejenom zdraví, ale hlavně aby brzo našli domov a příští vánoce už slavili doma.

Né každý se letos válel u televize s pohádkama... Né každý se letos válel u televize s pohádkama...

Dárky jsem dal v útulku pod stromeček a děkuju všem, kteří tam byli během minulých dnů, protože dárků tam byla spousta. Velké díky vám všem! Dárky jsem dal v útulku pod stromeček a děkuju všem, kteří tam byli během minulých dnů, protože dárků tam byla spousta. Velké díky vám všem!

Pomohl jsem jim to tam rozvozit - netvrdím, že jsem to byl já, kdo kolečko tlačil. Pomohl jsem jim to tam rozvozit - netvrdím, že jsem to byl já, kdo kolečko tlačil.

Pak jsem skočil ještě za roh a popřál ledním medvědům. Pak jsem skočil ještě za roh a popřál ledním medvědům.

Pozdravil nový přírůstek v pavilonu opic, kterýmu bylo právě tři dny a mazal jsem dál. Pozdravil nový přírůstek v pavilonu opic, kterýmu bylo právě tři dny a mazal jsem dál.

Hádejte, kudyma jsem probíhal? Hádejte, kudyma jsem probíhal?

Správně, běžel jsem zkratkou okolo žiraf. Tak holky taky všechno nej nej do Novýho roku! Správně, běžel jsem zkratkou okolo žiraf. Tak holky taky všechno nej nej do Novýho roku!

Jak jsem se motal u těch žiraf, tak jsem se po dlouhé době pěkně vyděsil. Takhle totiž vypadá Hrabáč po Vánocích.  Takže hrabáči, šťastné a veselé! Jak jsem se motal u těch žiraf, tak jsem se po dlouhé době pěkně vyděsil. Takhle totiž vypadá Hrabáč po Vánocích. Takže hrabáči, šťastné a veselé!

Celý příběh o pomoci Kabira v útulku najdete ZDE

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100