Kabir a jeho prázdniny na přání - LOUČENÍ

Kabir a jeho prázdniny na přání - LOUČENÍ

Všechno dobrodružství jednou končí a tím pádem i to moje. Rekapituluju, co jsem během jednoho týdne zažil a není toho málo. Největší radost z mých prázdnin na přání bude mít můj osobní bankéř. Neutratil jsem totiž ani pěťák. Taky jsem po dlouhý době neudělal nikde ostudu a vrátil se bez natrženého plyše domů. Teda jenom s jedním flekem za pravým uchem a se zbytky kůry v chlupech na hlavě.

Poslední potřesení rukou s mým průvodcem na každém kroku - prázdninovým reportérem L´ubomírem Smatanou z Radiožurnálu. Poslední potřesení rukou s mým průvodcem na každém kroku - prázdninovým reportérem L´ubomírem Smatanou z Radiožurnálu.

Mé velké myší DÍKY putuje tentokrát L´ubomírovi, který ani chvilku neváhal a vzal mě hned do týmu a ještě o mě podával živé vstupy do vysílání. No a to uznejte, chce trochu odvahy. Nevěříte? Jen si představte, že máte do rádia říci, že cestujete s plyšovou myší. To zvládne jen ostřílený reportér a já mu za to děkuju.

Taky děkuju všem, kteří mě poponesli, když už jsem nemohl. Všem, kteří mě sebrali, když jsem někde spadnul a srovnali mi moji plyš. No a taky těm, kteří nevěřícně kroutili hlavou.

Prázdniny na přání ale nekončí, můj průvodce musí vydržet do konce srpna. Jeho letní expedici můžete sledovat přímo na stránkách Radiožurnálu.

L´UBOMÍRE, DÍKY ZA VŠECHNO A DRŽÍM TI SVOJE MYŠÍ PALCE!!!

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100