Kabir na jeden den laboratorní myší

Kabir na jeden den laboratorní myší

Jak jsem slíbil, tak jsem splnil – strávil jsem jeden pracovní den jako laboratorní myš. Ale nebojte, žádné farmaceutické pokusy jsem na sobě dělat nenechal!

Abych nedošel úhony, vybral jsem si laboratoř, kde se vyvíjí a testují porcelánové hmoty. Navzdory tomu je tam všude plno skla. Abych nedošel úhony, vybral jsem si laboratoř, kde se vyvíjí a testují porcelánové hmoty. Navzdory tomu je tam všude plno skla.

Tohle je přístroj na měření hustoty. Když jsem si pod něj sedl, skočila ručička na hodnotu „Fákt hustej myšmaš!“ Tohle je přístroj na měření hustoty. Když jsem si pod něj sedl, skočila ručička na hodnotu „Fákt hustej myšmaš!“

Tak tímto sítem jsem jaksi neprošel… Tak tímto sítem jsem jaksi neprošel…

U mikroskopu jsem si připadal jako vopravdickej vědec. Akorát povídám: „Já tam pořád nic nevidím!“ Smáli se, a prej: „No to si tam musíš nejdřív něco dát, Kabire.“
Ha ha ha, děsně vtipný…
U mikroskopu jsem si připadal jako vopravdickej vědec. Akorát povídám: „Já tam pořád nic nevidím!“ Smáli se, a prej: „No to si tam musíš nejdřív něco dát, Kabire.“
Ha ha ha, děsně vtipný…

Váha. Jéžiš. Ještě před vánocema jsem měl deset deka… Jsem tlustej, pomóc! Váha. Jéžiš. Ještě před vánocema jsem měl deset deka… Jsem tlustej, pomóc!

Strašně se mi líbilo laboratorní umyvadlo. Bylo kamenné, obrovské a mělo masážní sprchu. No hotový lázně! Strašně se mi líbilo laboratorní umyvadlo. Bylo kamenné, obrovské a mělo masážní sprchu. No hotový lázně!

A usušit jsem se šel do sušárny na vzorky – je v ní sto stupňů, takže je to taková sauna pro odvážné. A usušit jsem se šel do sušárny na vzorky – je v ní sto stupňů, takže je to taková sauna pro odvážné.

Den v laboratoři byl mnohem příjemnější, než den v kanceláři. Laboratoř je pro myši něco jako wellness centrum, takže za mě dobrý!
Ale stejně jsem kvůli tomu musel vstávat děsně brzy, takže fakt radši zůstanu tím cestovatelem... :)

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100