Kabir po osmi dnech doma

Kabir po osmi dnech doma

Vrátil jsem se po osmi dnech domů a to, co jsem tam našel bych nepřál ani výrobci myších pastí. Ještě jednou jsem se vyběhl podívat ven za dveře, jestli je na zvonku opravdu napsáno Kabir. Ajša otočila naši domácnost vzhůru nohama a moje rohožka před myší dírou byla na cimpr campr. Nestačil jsem se divit, jak vyrostla. Už se nevejde pomalu ani na fotky. Děsím se zítřku a dalších dní.

Vůbec jsem nestíhal utíkat. Honila mě po zahradě, co jí nohy stačily a že jí teda rostou... Vůbec jsem nestíhal utíkat. Honila mě po zahradě, co jí nohy stačily a že jí teda rostou...

Při sprintu musí ještě doladit výraz, takhle s ní odmítám chodit mezi lidi. Při sprintu musí ještě doladit výraz, takhle s ní odmítám chodit mezi lidi.

Prodlužují se jí nejenom nohy, ale uši si taky dělají co chtějí. Prodlužují se jí nejenom nohy, ale uši si taky dělají co chtějí.

Jak říkám - roste jako z vody, ze které zrovna vylezla. Jak říkám - roste jako z vody, ze které zrovna vylezla.

Doma brajgl, jako blázen. Budu potřebovat týden na to, abych dal domácnost zase do kupy. Jakmile jsem se začal rozčilovat nasadila tenhle odzbrojující výraz. Nejsem tvrďák, šel jsem si radši pro lux a pustil se do práce. Doma brajgl, jako blázen. Budu potřebovat týden na to, abych dal domácnost zase do kupy. Jakmile jsem se začal rozčilovat nasadila tenhle odzbrojující výraz. Nejsem tvrďák, šel jsem si radši pro lux a pustil se do práce.

Jestli to půjde takhle dál, tak si to příště místo nosu hodím kolem krku. Jestli to půjde takhle dál, tak si to příště místo nosu hodím kolem krku.

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100