Kabir se stěhuje!

Kabir se stěhuje!

Jednoho rána jsem v práci na recepci zaslechl slovo DERATIZÁTOR. Nečekal jsem ani minutu, popadl jsem krabice ve skladu, narval tam všechen svůj majetek. Rychle vygoogloval inzeráty s pronájmy a vzal jsem čáru.

A už jsem to googloval. Zuby mi drkotaly. Myslím, že jsem i strachy potichu pískal. Hlavně abych stihnul vzít roha, než dorazí deratizační četa. Ještě to rychle naházet do krabic, zavolat někoho silného, kdo ty krámy unese a NAZDAR! A už jsem to googloval. Zuby mi drkotaly. Myslím, že jsem i strachy potichu pískal. Hlavně abych stihnul vzít roha, než dorazí deratizační četa. Ještě to rychle naházet do krabic, zavolat někoho silného, kdo ty krámy unese a NAZDAR!

Dobrá zpráva je, že už jsem v novém. Špatná zpráva je, že stále něco hledám. Dobrá zpráva je, že už jsem v novém. Špatná zpráva je, že stále něco hledám.

Ještě než jsem vybalil, tak jsem musel rozchodit kávovar - bez toho mi to totiž nepíše. Taky jsem byl rád, že jsem si cestou nerozbil můj oblíbený hrnek. Mám ho z cest a mám na něj srdceberoucí vzpomínky. Ještě než jsem vybalil, tak jsem musel rozchodit kávovar - bez toho mi to totiž nepíše. Taky jsem byl rád, že jsem si cestou nerozbil můj oblíbený hrnek. Mám ho z cest a mám na něj srdceberoucí vzpomínky.

Taky přivezli novou kopírku, tak jsem to hned trochu pošteloval....to zase bylo....Kabire, koukej zmizet!! Koukej jak je to zaprskaný!! Taky přivezli novou kopírku, tak jsem to hned trochu pošteloval....to zase bylo....Kabire, koukej zmizet!! Koukej jak je to zaprskaný!!

Ale je to dobrý. Kopírka funguje. Ale je to dobrý. Kopírka funguje.

Po tomhle snímku jsem asi pět minut neviděl. Nejdřív jsem chvíli přemýšlel, jestli jsem něco ostřejšího nepil, ale pak se to začalo zase zlepšovat a já si šel po svém. Po tomhle snímku jsem asi pět minut neviděl. Nejdřív jsem chvíli přemýšlel, jestli jsem něco ostřejšího nepil, ale pak se to začalo zase zlepšovat a já si šel po svém.

A zpátky ke strojům. Takže kde začnem?...no jasně...www.kabir.cz A zpátky ke strojům. Takže kde začnem?...no jasně...www.kabir.cz

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100