Kabir v Londýně

Kabir v Londýně

Nehodlal jsem měřit síly s Xaverem, tak jsem raději počkal, až se tam na severu vybouří a pak v suchu a bezvětří vyrazil do Londýna.

To za mnou jsou slavné hodiny Big ben a to přede mnou to je můj neslavný pupek. To za mnou jsou slavné hodiny Big ben a to přede mnou to je můj neslavný pupek.

Při pohledu na tuhle fotku je to jasný - letos žádný cukroví a novoroční předsevzetí číslo jedna = dieta a to s kudlou na mém myším krku. Při pohledu na tuhle fotku je to jasný - letos žádný cukroví a novoroční předsevzetí číslo jedna = dieta a to s kudlou na mém myším krku.

V metru jsem usedl, naladil harmoniku a spustil tu naší ,, Kóóómáááří se ženili, ženili, kapku vííína ....,, V metru jsem usedl, naladil harmoniku a spustil tu naší ,, Kóóómáááří se ženili, ženili, kapku vííína ....,,

A než jsem se stačil s Londýnem rozloučit - přišel strejda hlad a bylo po všem. Čert vem pupek. Mám se prostě rád. A než jsem se stačil s Londýnem rozloučit - přišel strejda hlad a bylo po všem. Čert vem pupek. Mám se prostě rád.

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100