Kabir v San Franciscu

Kabir v San Franciscu

Uhodila další šichta u Emirates a než jsem se nadál, už jsem roznášel pití někde nad Severním pólem a mířil do San Francisca.

Už jsme skoro tam. A já mám zase ušoupané nohy. To je samé, dal bych si džus, mě bolí hlava, na mě fouká, můj soused si zul boty, nemůžete udělat něco s těmi dětmi a tak podobně. Už jsme skoro tam. A já mám zase ušoupané nohy. To je samé, dal bych si džus, mě bolí hlava, na mě fouká, můj soused si zul boty, nemůžete udělat něco s těmi dětmi a tak podobně.

Na Alcatrazu už jsem jednou byl, tak jsem na něj jenom mrknul z dálky a držel se radši zábradlí a tiše trnul hrůzou, aby mě ten okřídlenec neodnesl. Na Alcatrazu už jsem jednou byl, tak jsem na něj jenom mrknul z dálky a držel se radši zábradlí a tiše trnul hrůzou, aby mě ten okřídlenec neodnesl.

Tak schválně - která letuška mě má v kapse? Tak schválně - která letuška mě má v kapse?

Pak už byl čas jenom na rychlou svačinku a zpátky na letiště. A zase znovu: Já bych si dal džus, mě bolí hlava, na mě fouká... Příště chci do kapsy radši někam do kokpitu. Pak už byl čas jenom na rychlou svačinku a zpátky na letiště. A zase znovu: Já bych si dal džus, mě bolí hlava, na mě fouká... Příště chci do kapsy radši někam do kokpitu.

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100