Kabir v Šanghaji

Kabir v Šanghaji

Doma jsem rozdal úkoly, kdo má co upéct, kdo má co kde zabalit a sám jsem z půdy serval kufr a prásknul jsem opět do svých myších bot, které nemám a vyrazil tentokrát do Šanghaje.

A než bych stačil říct Kabir, byl jsem tam. Jenom pro představu kolik tu v tomto městě žije lidí. Prostě si představte dvě naše republiky v jednom městě. A kolik tu žije myší o tom žádné prameny radši nehovoří. A než bych stačil říct Kabir, byl jsem tam. Jenom pro představu kolik tu v tomto městě žije lidí. Prostě si představte dvě naše republiky v jednom městě. A kolik tu žije myší o tom žádné prameny radši nehovoří.

Né, to není vánoční špička na stromek ani Berlín. Né, to není vánoční špička na stromek ani Berlín.

Naštěstí než jsem odjel, tak do mě našili čip. Takže jestli se ztratím a tam nahoře někdo vypne satelity, tak jsem víte kde? ....správně, v myší díře. Naštěstí než jsem odjel, tak do mě našili čip. Takže jestli se ztratím a tam nahoře někdo vypne satelity, tak jsem víte kde? ....správně, v myší díře.

Lidi, jak mě zase jednou bolely nohy. Potřeboval jsem se dostat na druhou stranu a do MHD jsem se kupodivu nevešel. Lidi, jak mě zase jednou bolely nohy. Potřeboval jsem se dostat na druhou stranu a do MHD jsem se kupodivu nevešel.

No nic. Musel jsem na to jít po myším. Vyhlídl jsem si dopravní prostředek a nažhavil oční kontakt s řidičem. No nic. Musel jsem na to jít po myším. Vyhlídl jsem si dopravní prostředek a nažhavil oční kontakt s řidičem.

Řekl jsem, že jsem největší evropská myší hvězda na světě a pak už to šlo všechno jako po másle. Jel jsem až před hotel... To někdy zkuste taky... Řekl jsem, že jsem největší evropská myší hvězda na světě a pak už to šlo všechno jako po másle. Jel jsem až před hotel... To někdy zkuste taky...

Před hotelem jsem ještě dal řeč. Probrali jsme momentální podmínky pro dovoz parmezánu do Číny a pak už jsem mazal radši na pokoj. Před hotelem jsem ještě dal řeč. Probrali jsme momentální podmínky pro dovoz parmezánu do Číny a pak už jsem mazal radši na pokoj.

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100