Kabir ve Washingtonu - část 10. SE SANDY JSEM SE VE ZDRAVÍ ROZLOUČIL!

Kabir ve Washingtonu - část 10. SE SANDY JSEM SE VE ZDRAVÍ ROZLOUČIL!

Byl to fičák, ale mám to za sebou a doufám, že už to nikdy nebudu muset zažívat znovu. Dostal jsem hodně emailů, abych šel do terénu a popisoval co se děje. Ale rozkaz z Bílého domu zněl jasně: Zalézt domu a nevystrkovat čumák, dokud nebude po všem. Tím jsem se taky řídil, usnul jsem a vzbudil jsem se až když bylo po všem.

Večer mi to nedalo a na chvíli jsem vytáhnul paty z baráku. Řeknu vám - byl to ale fičák a pak najednou zapraskání nad hlavou, rána, hvězdy a boule na hlavě. Jen tak tak jsem se vysoukal a mazal radši domu. Večer mi to nedalo a na chvíli jsem vytáhnul paty z baráku. Řeknu vám - byl to ale fičák a pak najednou zapraskání nad hlavou, rána, hvězdy a boule na hlavě. Jen tak tak jsem se vysoukal a mazal radši domu.

Ráno už bylo líp - i když chlupy mám stále zplihlý. Ráno už bylo líp - i když chlupy mám stále zplihlý.

Odpoledne jsem vyrazil do krámu - chtěl jsem si koupit deštník, protože igeliťák mi ukradla Sandy a možná nějaký gumináky. Jenže jak bylo všude mokro, tak jsem sebou zase seknul. (poznámka k fotce: lidi, co mě právě míjí po pravé straně si klepou na čelo a fotograf se opět stydí) Odpoledne jsem vyrazil do krámu - chtěl jsem si koupit deštník, protože igeliťák mi ukradla Sandy a možná nějaký gumináky. Jenže jak bylo všude mokro, tak jsem sebou zase seknul. (poznámka k fotce: lidi, co mě právě míjí po pravé straně si klepou na čelo a fotograf se opět stydí)

Konečně jsem vybavenej a mám je - moje první GUMINÁKY v životě! Konečně jsem vybavenej a mám je - moje první GUMINÁKY v životě!

No a sem si skočím večer s tetou na večeři - ať je to stylový. Jen se trochu děsím obsluhy. Doufám, že ta kočka je jen na tý plachtě. No a sem si skočím večer s tetou na večeři - ať je to stylový. Jen se trochu děsím obsluhy. Doufám, že ta kočka je jen na tý plachtě.

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100