Kabir vodákem

Kabir vodákem

Jako správný Čech ať člověk nebo plyšová myš, musíte umět jezdit na kole, sjet jednou za rok nějakou řeku nebo zavítat v léťe do Chorvatska. A protože kolo jsem si letos už splnil, Chorvatsko mám také v plánu, tak mi zbývá jenom ta řeka. No nedá se nic dělat - i jako neplavec jdu do toho. Ona taková mokrá plyš a zasmrádlý věci ze stanu to bude něco.

Kde jinde začít než tady ve Vyšším Brodě. Kde jinde začít než tady ve Vyšším Brodě.

Hádejte, co jsem dělal já, zatímco ostatní obstarávali lodě, stany, třísky a  vodu?  Hádejte, co jsem dělal já, zatímco ostatní obstarávali lodě, stany, třísky a vodu?

Přišel jsem jako vždy až k hotovýmu. Přišel jsem jako vždy až k hotovýmu.

Jenomže ejhle - nenafasoval jsem klíče. Zkusil jsem to tedy tudy... Jenomže ejhle - nenafasoval jsem klíče. Zkusil jsem to tedy tudy...

.....ale nakonec jsem to vzal tudy. .....ale nakonec jsem to vzal tudy.

Hlavně se vyhnout mokrým nohám. Hlavně se vyhnout mokrým nohám.

Moje první neoprenový kalhoty. Pro všechny ostrozrakovce prosím směřovat zrak na levou nohavici. Moje první neoprenový kalhoty. Pro všechny ostrozrakovce prosím směřovat zrak na levou nohavici.

Protože neumím plavat, svěřil jsem svůj myší kožich námořníkovi Štěpánovi. Protože neumím plavat, svěřil jsem svůj myší kožich námořníkovi Štěpánovi.

Zabalil jsem si svoje myší saky paky. Zabalil jsem si svoje myší saky paky.

Pak jsem poprosil okolní námořníky, aby mi pořádně utáhli víko, nerad bych totiž večer žvejkal můj archivní parmezán. Pak jsem poprosil okolní námořníky, aby mi pořádně utáhli víko, nerad bych totiž večer žvejkal můj archivní parmezán.

Byla mi udělena hodnost plyšového háčka. Byla mi udělena hodnost plyšového háčka.

Vyfasoval jsem pádlo a pádloval bez zastavení až do Rožmberka. Vyfasoval jsem pádlo a pádloval bez zastavení až do Rožmberka.

Být námořníkem je děsná řehole - pádlo už nechci v mém myším životě ani vidět. A teď už se jenom těším do toho Chorvatska, tam vyrážím totiž bez pádla. Být námořníkem je děsná řehole - pádlo už nechci v mém myším životě ani vidět. A teď už se jenom těším do toho Chorvatska, tam vyrážím totiž bez pádla.

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100