Kabirova předsevzetí LIVE z New Yorku

Kabirova předsevzetí LIVE z New Yorku

Koukal jsem na ty loňský předsevzetí a padám úžasem, jak jsem na sebe byl přísnej. Bych musel být padlej na hlavu, abych to všechno dodržel a splnil. Letos jsem se na to podíval trochu jinak, abych z toho kdyžtak nenápadně vybruslil.

Naučím se bruslit, abych příště nemusel sedět na tribuně jak tvrdý Y. Případný dodavatel myších bruslí prosím info na kabir@kabir.cz. Naučím se bruslit, abych příště nemusel sedět na tribuně jak tvrdý Y. Případný dodavatel myších bruslí prosím info na kabir@kabir.cz.

Přestanu šilhat pravým okem a přiznám se, že to dělám schválně vždycky, když mě někam nacpou a chtějí mě fotit. Jestli někoho napadá jiná volovina, co dělat při focení, tak piště na kabir@kabir.cz. Přestanu šilhat pravým okem a přiznám se, že to dělám schválně vždycky, když mě někam nacpou a chtějí mě fotit. Jestli někoho napadá jiná volovina, co dělat při focení, tak piště na kabir@kabir.cz.

Nechám si udělat taky sochu. Člověk ani myš nikdy neví, jak dlouho mi ještě vydrží plyš, tak aby se se mnou taky dalo fotit. Případný zájemci o sochání prosím piště na kabir@kabir.cz. Nechám si udělat taky sochu. Člověk ani myš nikdy neví, jak dlouho mi ještě vydrží plyš, tak aby se se mnou taky dalo fotit. Případný zájemci o sochání prosím piště na kabir@kabir.cz.

Zajdu častěji k holiči. Takhle jak to vidím zezadu, tak s tím musím něco dělat. Případné nabídky od kadeřníků a rady, co s těma pěti chlupama na hlavě prosím posílejte na kabir@kabir.cz. Zajdu častěji k holiči. Takhle jak to vidím zezadu, tak s tím musím něco dělat. Případné nabídky od kadeřníků a rady, co s těma pěti chlupama na hlavě prosím posílejte na kabir@kabir.cz.

Přestanu kupovat hloupý suvenýry a začnu z cest vozit více kvalitního sýra. Kdo chce dovést? Ruce nahoru a hlavně nepište na kabir@kabir.cz. Přestanu kupovat hloupý suvenýry a začnu z cest vozit více kvalitního sýra. Kdo chce dovést? Ruce nahoru a hlavně nepište na kabir@kabir.cz.

Nepřestanu strkat nos, tam kam nemám. A jestli víte o něčem, kam bych strčit nos měl a o čem bych měl psát, tak sem s tím na kabir@kabir.cz. Nepřestanu strkat nos, tam kam nemám. A jestli víte o něčem, kam bych strčit nos měl a o čem bych měl psát, tak sem s tím na kabir@kabir.cz.

Navštívím Central park až bude zelená tráva a fotbal bude zase hra, takhle to nestojí ani za starý parmezán. Případný parťák na spolujízdu? Pište na kabir@kabir.cz. Navštívím Central park až bude zelená tráva a fotbal bude zase hra, takhle to nestojí ani za starý parmezán. Případný parťák na spolujízdu? Pište na kabir@kabir.cz.

Příští Vánoce nepodcením výzdobu jako letos. Hlavně neposílejte, žádné tipy - je přeci leden! Příští Vánoce nepodcením výzdobu jako letos. Hlavně neposílejte, žádné tipy - je přeci leden!

A jak jsem byl na sebe přísnej vloni, to najdete ZDE. Hlavně se mě neptejte, co jsem dodržel a na co jsem radši hodil myší bobek....

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100