Kabirův přívěšek na klíče

Kabirův přívěšek na klíče

Od dětství jsem si přál být všude doma. Proto jsem přemýšlel, co má každý člověk v kapse a nejdříve jsem chtěl vyrobit peněženku. Ale upřímně, kdo má v dnešní době peníze, natož peněženku? Pak jsem na to ale přišel - každý má přeci KLÍČE! Proto budu hrdou ozdobou Vašich klíčů a bude mi ctí být součástí Vašich domovů.

Nejdříve jsem se musel naučit zacházet s nůžkami bez toho, aby se ze mě vysypala náplň a měl jsem díru v plyši. Nejdříve jsem se musel naučit zacházet s nůžkami bez toho, aby se ze mě vysypala náplň a měl jsem díru v plyši.

Přiznám se, že měření metrem a převody jednotek jsem do dnešního dne nepochopil. Každopádně říkali, že přívěšek je velký 6 cm. Přiznám se, že měření metrem a převody jednotek jsem do dnešního dne nepochopil. Každopádně říkali, že přívěšek je velký 6 cm.

Pak bylo potřeba důkladně vybrat materiál. Pak bylo potřeba důkladně vybrat materiál.

Usnul jsem dřív, než jsem cokoliv stačil vybrat. Usnul jsem dřív, než jsem cokoliv stačil vybrat.

Ráno moudřejší večera. Mám jasno, přívěšky budou celé černé, nebo celé světle hnědé nebo z každé strany jiné. Ráno moudřejší večera. Mám jasno, přívěšky budou celé černé, nebo celé světle hnědé nebo z každé strany jiné.

Školení o bezpečnosti práce s lisem jsem samozřejmě prospal a tak jsem si chvilku pokňučel a pořval. Školení o bezpečnosti práce s lisem jsem samozřejmě prospal a tak jsem si chvilku pokňučel a pořval.

Ať jsem dělal, co jsem dělal moje myší síla nestačila a potupně jsem musel přivolat opět ostatní. Ať jsem dělal, co jsem dělal moje myší síla nestačila a potupně jsem musel přivolat opět ostatní.

Tady se už konečně rýsuje kolega kožený Kabir. Tady se už konečně rýsuje kolega kožený Kabir.

Kabir a kolegové z kůže. Byl jsem konečně mezi svými. Kabir a kolegové z kůže. Byl jsem konečně mezi svými.

Tahle část byla pro mě snad nejhorší. Měl jsem mu propíchnout oko. První dva byli utrpení, pak už to s vidinou blížícího se oběda šlo hladce Tahle část byla pro mě snad nejhorší. Měl jsem mu propíchnout oko. První dva byli utrpení, pak už to s vidinou blížícího se oběda šlo hladce

Ještě díru do ouška pro řetízek a hlavně se neklepnout. Taková modřina na plyši, to není žádná sranda. Ještě díru do ouška pro řetízek a hlavně se neklepnout. Taková modřina na plyši, to není žádná sranda.

A mám hotovo... A mám hotovo...

Dámy a pánové, myši a myšáci - přivítejte na svět mého koženého kolegu  Kabira Černého. Dámy a pánové, myši a myšáci - přivítejte na svět mého koženého kolegu Kabira Černého.

V zástupu hned za ním kolega Kabir Světlá Kůže. V zástupu hned za ním kolega Kabir Světlá Kůže.

Tramtadadááá - to jsou oni. Můžete mít variantu černého z obou stran, nebo světle hnědého z obou stran, nebo z jedné strany černého a z druhé světle hnědého. Jak je libo a jak vám bude pasovat ke klíčům. Tramtadadááá - to jsou oni. Můžete mít variantu černého z obou stran, nebo světle hnědého z obou stran, nebo z jedné strany černého a z druhé světle hnědého. Jak je libo a jak vám bude pasovat ke klíčům.

 

Přívěšky Kabira na klíče je možné zakoupit ZDE - přímo v myším obchodě s NON-STOP otevírací dobou, kde budete vždy vítáni a já budu ten nejšťastnější myšák pod sluncem visící na Vašich klíčích.

 

 

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100