Kabirův štědrý den!

Kabirův štědrý den!

Jak tráví štědrý den malá plyšová myš? Jak se připravuje na velký večer? A co všechno může dostat? Tak na to se pojďte podívat.

Doma se dopoledne schylovalo k přípravám a začalo to smrdět prací, tak jsem se sebral a vyrazil za sousedem. Doma se dopoledne schylovalo k přípravám a začalo to smrdět prací, tak jsem se sebral a vyrazil za sousedem.

Hráli jsme jako o život, úplně jsem zapomněl, že bych se měl najíst a tím pádem jsem si pojistil to zlatý prase. Hráli jsme jako o život, úplně jsem zapomněl, že bych se měl najíst a tím pádem jsem si pojistil to zlatý prase.

To není možný, zase gól? Nemůžu uvěřit tomu, že jsem tak levej. To není možný, zase gól? Nemůžu uvěřit tomu, že jsem tak levej.

Každopádně ve stolním fotbálku jsem to klukovi od vedle nandal. Každopádně ve stolním fotbálku jsem to klukovi od vedle nandal.

Sice jsem občas hrál proti pravidlům, ale góla jsem nedostal. Není přece důležitý se účastnit, ale vyhrát. Sice jsem občas hrál proti pravidlům, ale góla jsem nedostal. Není přece důležitý se účastnit, ale vyhrát.

Jak jsem dorazil domu, tak jsem zhltnul večeři a šel šmejdit a hledat, jestli je tam pod tou jedlí taky něco pro mě. Jak jsem dorazil domu, tak jsem zhltnul večeři a šel šmejdit a hledat, jestli je tam pod tou jedlí taky něco pro mě.

Takový myší šmejdění je někdy náročný. Takový myší šmejdění je někdy náročný.

Už jsem myslel, že jsem to našel, ale... Už jsem myslel, že jsem to našel, ale...

To jsou blbý fóry... To jsou blbý fóry...

A pak najednou. Byl tam. Můj první vánoční dárek. A pak najednou. Byl tam. Můj první vánoční dárek.

Tak to je on. Až mi z té euforie zplihly chlupy na hlavě. Byl jsem trochu nervózní, aby v tom nebyly třeba slipy a já jsem je nemusel před celou nastoupenou jednotkou zkoušet. Tak to je on. Až mi z té euforie zplihly chlupy na hlavě. Byl jsem trochu nervózní, aby v tom nebyly třeba slipy a já jsem je nemusel před celou nastoupenou jednotkou zkoušet.

A co že jsem dostal? No přece svetr na lyže - jedu už za pár týdnů. A co že jsem dostal? No přece svetr na lyže - jedu už za pár týdnů.

A kdybych si ho pocintal, tak jsem pro jistotu dostal ještě jeden. Tentokrát model s kapucou. A kdybych si ho pocintal, tak jsem pro jistotu dostal ještě jeden. Tentokrát model s kapucou.

Po módní přehlídce jsem uklidil po sobě papíry, ukousl ještě kousek cukroví, sfouknul svíčky a za rok zase šťastné a veselé. Po módní přehlídce jsem uklidil po sobě papíry, ukousl ještě kousek cukroví, sfouknul svíčky a za rok zase šťastné a veselé.

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100