Liverpool - Zločin a trest a bigbít

Liverpool - Zločin a trest a bigbít

Toto je reportáž psaná téměř na oprátce. Po našich hrátkách s vraždou na anglickým venkově to zákonitě muselo přijít!

Byl to od dvounožce geniální kanadskej fórek, že v Liverpoolu objednal ubytování v hotelu udělaným ze starýho vězení. Nás to ale vyděsilo k smrti! Byl to od dvounožce geniální kanadskej fórek, že v Liverpoolu objednal ubytování v hotelu udělaným ze starýho vězení. Nás to ale vyděsilo k smrti!

Bylo to s plnou parádou - při přihlášení na recepci nás ofotili, vzali nám otisky tlapek a zaevidovali v rejstříku. Prej:
Kabir
Myš, muž
Krádež sýra Bylo to s plnou parádou - při přihlášení na recepci nás ofotili, vzali nám otisky tlapek a zaevidovali v rejstříku. Prej:
Kabir
Myš, muž
Krádež sýra

A šup do cely. A šup do cely.

Dokonce v ní byl i trestanec, naštěstí jen vyfocenej. A jinak to bylo moc hezký - vlastní koupelna, toaleta i televize! Dokonce v ní byl i trestanec, naštěstí jen vyfocenej. A jinak to bylo moc hezký - vlastní koupelna, toaleta i televize!

A pak jsme vyrazili do ulic. Nejmocnější dojem, kterej jsme si z Liverpoolu odnesli, byl větrnej. Foukal tam takovej fičák, že když jste vyšli ze dveří, octli jste se rázem o ulici dál.
Ale nevadí, můj účes to vydrží! A pak jsme vyrazili do ulic. Nejmocnější dojem, kterej jsme si z Liverpoolu odnesli, byl větrnej. Foukal tam takovej fičák, že když jste vyšli ze dveří, octli jste se rázem o ulici dál.
Ale nevadí, můj účes to vydrží!

Nejlepší místo v Liverpoolu vůbec jsou Albertovy doky. To jsou totiž první nehořlavý doky v Anglii (jakože nebyly stlučený z prkýnek) a chrání je samo UNESCO! Nejlepší místo v Liverpoolu vůbec jsou Albertovy doky. To jsou totiž první nehořlavý doky v Anglii (jakože nebyly stlučený z prkýnek) a chrání je samo UNESCO!

Trochu jako v Benátkách, žejo? Trochu jako v Benátkách, žejo?

Akorát kosa. Procházeli jsme se a drkotali zubama a říkali si, že tu někde tutově musí bejt kavárna. Akorát kosa. Procházeli jsme se a drkotali zubama a říkali si, že tu někde tutově musí bejt kavárna.

Byla. Byla.

Ringo, George, John, Paul, Kabir a Frodo.
V Liverpoolu je všechno Beatles! Ringo, George, John, Paul, Kabir a Frodo.
V Liverpoolu je všechno Beatles!

Dokonce obchod s bonbónama má ve výloze bonbónovej obraz Beatles.
Jsou k sežrání! Dokonce obchod s bonbónama má ve výloze bonbónovej obraz Beatles.
Jsou k sežrání!

"A mají tam taky muzeum Beatles?"
Tak určitěěě... "A mají tam taky muzeum Beatles?"
Tak určitěěě...

V muzeu je třeba zrekonstruovaný pódium z Cavern Clubu, kde bítlsáci začínali. V muzeu je třeba zrekonstruovaný pódium z Cavern Clubu, kde bítlsáci začínali.

Jedna dvě, bítls jde... Jedna dvě, bítls jde...

Hlásíme se ze žluté ponorky. Hádejte, která písnička tam hrála :) Hlásíme se ze žluté ponorky. Hádejte, která písnička tam hrála :)

Jééé, dovopravdický lenonky! Pravý, nefalšovaný Lennonovo lenonky! Jééé, dovopravdický lenonky! Pravý, nefalšovaný Lennonovo lenonky!

Tímto duchaplným Ringovým výrazem se prozatím loučíme a jdeme pro vás sbírat další Liverpoolské zážitky ;)
Tak zatím... Tímto duchaplným Ringovým výrazem se prozatím loučíme a jdeme pro vás sbírat další Liverpoolské zážitky ;)
Tak zatím...

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100