Petr Tschech tentokrát neuspěl - aneb byl jsem na Superpoháru

Petr Tschech tentokrát neuspěl - aneb byl jsem na Superpoháru

To byl zápas jako řemen a určitě jsme si ho všichni zasloužili. Nejen pořadatelé, ale hlavně fanoušci. Napínavé do poslední vteřiny. Viděli jsme sto dvacet minut strhující bitvy o Superpohár mezi Chelsea a Bayernem Mnichov a penaltový rozstřel jako třešínku na dortu k tomu.

Seděl jsem mezi bavoráky - tak jsem fandil sousedům. Ale někdy bych si i zakřičel...Peeetrrr Tschech! Seděl jsem mezi bavoráky - tak jsem fandil sousedům. Ale někdy bych si i zakřičel...Peeetrrr Tschech!

Tentokrát nulu nevychytal, ale i přesto byl hrdinou hlavně v druhé půli a famózními zákroky chytil minimálně čtyři góly. Tentokrát nulu nevychytal, ale i přesto byl hrdinou hlavně v druhé půli a famózními zákroky chytil minimálně čtyři góly.

Už jsem tam chtěl taky něco říct do těch mezinárodních televizí, ale než jsem to přeskákal tak to začali balit :-( Zase mi ta sláva doslova o chlup utekla. Už jsem tam chtěl taky něco říct do těch mezinárodních televizí, ale než jsem to přeskákal tak to začali balit :-( Zase mi ta sláva doslova o chlup utekla.

A tady jsou - nepřipomíná vám to myší díru? :-) A tady jsou - nepřipomíná vám to myší díru? :-)

Atmosféra byla fantastická. Fanoušci Chelsea spíš seděli, ale i oni se dokázali rozparádit a velmi působivé bylo, když hromadně mávali modrobílými vlaječkami. Edenu jinak vládli fanoušci Bayernu. V kotli celý zápas stáli a neúnavně fandili a zpívali chorály. Atmosféra byla fantastická.

Praha byla prvním místem mimo Monako, kde se Superpohár hrál. Jedním z důvodů, proč se tak UEFA rozhodla, bylo, aby se tím pozvedla prestiž tohoto zápasu, potažmo Evropské ligy. A to se povedlo.

Nakonec tedy: Bayern Mnichov - Chelsea FC 2:2 po prodloužení (1:1, 0:1), na penalty 5:4

Tak díky hráčům, trenérům, UEFA, organizátorům a hlavně fanouškům. A tady ještě jedno krátké kabirovo video :-)

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100