První čtyřnohý rozhovor

První čtyřnohý rozhovor

Byla to vlastně úplná náhoda a obrovská klika. Ten čtyřnohý fanoušek, kterýho jsem dneska potkal, je totiž skoro tvůrce!

To bylo tak: Bloudím si to tak po hotelu Thermal... on je totiž děsně spletitej jako bludiště. Samý točitý schody, všechno je propojený se vším a čert aby se v tom vyznal. To bylo tak: Bloudím si to tak po hotelu Thermal... on je totiž děsně spletitej jako bludiště. Samý točitý schody, všechno je propojený se vším a čert aby se v tom vyznal.

Člověk a myš tam narazí na leccos. Třeba na vlastní sál! No a vedle tohohle sálu byl bar a tam jsem ji potkal. 
Potkal jsem Báru v báru! Člověk a myš tam narazí na leccos. Třeba na vlastní sál! No a vedle tohohle sálu byl bar a tam jsem ji potkal.
Potkal jsem Báru v báru!

Seznamte se se slečnou Bárou Brožkovou, fenkou pana Jiřího Brožka, mistra filmového střihu, držitele osmi Českých lvů za fajnové kousky jako třeba Krvavý román, Nuda v Brně nebo Odcházení! Bára je svému páníkovi nesmírně oddaná - visela na něm pohledem a nechávala si od něj schválit odpověď na každou mou otázku. Seznamte se se slečnou Bárou Brožkovou, fenkou pana Jiřího Brožka, mistra filmového střihu, držitele osmi Českých lvů za fajnové kousky jako třeba Krvavý román, Nuda v Brně nebo Odcházení! Bára je svému páníkovi nesmírně oddaná - visela na něm pohledem a nechávala si od něj schválit odpověď na každou mou otázku.

Zdravím, Báro, jak se máš?

"Můžu, Jirko...? Mám se dobře, jen to vedro je otravný, je mi hic a do řeky to asi nemá cenu, když se jmenuje Teplá, žejo."

To nevím, nezkoušel jsem to... Už jsi viděla nějaký film?

"Můžu, jo...? Jo, viděla, ale ne v kině, tam mě neradi vidí. Chodím na promítání večerníčků, nejvíc mě baví Maxipes Fík nebo Štaflík a Špagetka."

Jó, to jsou pro tebe asi vyloženě kultovní kousky, viď?

"Jiří...? Nó, jsou, mám je i na dvd a učím se podle Fíka mluvit. Zatím jsem už půl roku u první lekce."

Gratuluju! Co máš dnes večer v plánu, Báro?

"Můžu...? Aha, nemůžu. Tak sorry, Kabire. Oni by nám byli za patama novináři, tak to s Jiříkem nevyzrazujeme. Ale doufám, že jdeme na nějaký žraut!"

Tak držím palce a přeju příjemnou zábavu, Báro! A díky za rozhovor!

Je to prima holka, tahle Bára. A jak krásně stříhala ušima! No jo, aby ne - pes mistra střihače, profík!

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100