V Balbínce na koncertě!

V Balbínce na koncertě!

Dost bylo stěhování, banánových krabic, měnění stoupaček a nečekaného vypínání vody. Byl čas na odměnu, na víno a dobrou hudbu. Pak pípnul mobil: Dnes večer Balbínova poetická hospoda hrajou Taliesyn. Na nic jsem nečekal a lezl rovnou do tašky.

Přiznám se, i když nerad, že v Balbínce jsem byl poprvé a Taliesyn jsem v mém myším životě nikdy neslyšel. A bylo to přesně to, co jsem potřeboval. Příjemná atmosféra a hudba ´´jakbysmet´´. Proč tohle nemůžeme slyšet během dne v rádiu? Proč musíme stále poslouchat to samý? Budu se muset na to někde zeptat... Přiznám se, i když nerad, že v Balbínce jsem byl poprvé a Taliesyn jsem v mém myším životě nikdy neslyšel. A bylo to přesně to, co jsem potřeboval. Příjemná atmosféra a hudba ´´jakbysmet´´. Proč tohle nemůžeme slyšet během dne v rádiu? Proč musíme stále poslouchat to samý? Budu se muset na to někde zeptat...

Doufám, že jsem tam neznervóznil jak ty na podiu, tak ty za mnou. Přeci jenom moc jsem tam nezapadal. Doufám, že jsem tam neznervóznil jak ty na podiu, tak ty za mnou. Přeci jenom moc jsem tam nezapadal.

A pak se hrálo, hrálo, hrálo a já jsem si jako obvykle v tašce pod stolem ťukal do rytmu. A pak se hrálo, hrálo, hrálo a já jsem si jako obvykle v tašce pod stolem ťukal do rytmu.

Na tuhle fotku jsem hrdej. Nezkazili žádnou legraci. I když mi bylo jasný, že by se radši fotili s nějakou fanynkou. Ale můžu já za to, že jsem malej a ještě k tomu z plyše? Na tuhle fotku jsem hrdej. Nezkazili žádnou legraci. I když mi bylo jasný, že by se radši fotili s nějakou fanynkou. Ale můžu já za to, že jsem malej a ještě k tomu z plyše?

A než jsem se nadál, tak bylo po koncertě. Ještě jsem pak venku zkontroloval program na říjen a vzal kramle domů.  A než jsem se nadál, tak bylo po koncertě. Ještě jsem pak venku zkontroloval program na říjen a vzal kramle domů.

A kdo chce vědět více o kapele, tak může kliknout tady, nebo možná tady.....ba ne TADY.

A na závěr něco pro vaše uši:

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100