Víte, co je to "Macík"?

Víte, co je to "Macík"?

Když jsem v Tatrách kolem sebe pořád slyšel "Maco, Macík, Macko", myslel jsem si nejdřív, že je tam překočkováno. Ale bylo to ještě mnohem horší - Macko se na Slovensku totiž říká medvědovi!!

Macíkové jsou letos v Tatrách poněkud nervní a často se rvou. Byla totiž krátká zima a oni jsou nevyspalí. Dvěma jsem se dostal do spárů, ale naštěstí byl jeden vycpanej a druhej dřevěnej. Ale stejně se mi ježil plyš! Macíkové jsou letos v Tatrách poněkud nervní a často se rvou. Byla totiž krátká zima a oni jsou nevyspalí. Dvěma jsem se dostal do spárů, ale naštěstí byl jeden vycpanej a druhej dřevěnej. Ale stejně se mi ježil plyš!

To s ovečkama to byla jiná káva. Potkal jsem takovou milou, i když kapku obézní rodinku. To s ovečkama to byla jiná káva. Potkal jsem takovou milou, i když kapku obézní rodinku.

Dost jsem jim záviděl ty jejich kožichy, protože Tatry jsou holt Tatry a doba ledová je doba ledová. Ale pak jsem si taky jeden pro chladná rána pořídil a bylo to. Jen ta nová přezdívka, Kaberan... ts ts ts! Dost jsem jim záviděl ty jejich kožichy, protože Tatry jsou holt Tatry a doba ledová je doba ledová. Ale pak jsem si taky jeden pro chladná rána pořídil a bylo to. Jen ta nová přezdívka, Kaberan... ts ts ts!

Tátoše jsem potkal jen houpacího. Tátoše jsem potkal jen houpacího.

Zato krávy byly opravdický! Krávy to mají v Tatrách dobrý - na pozadí těch panoramat vypadají všechny fešně jak švýcarský Milky! Zato krávy byly opravdický! Krávy to mají v Tatrách dobrý - na pozadí těch panoramat vypadají všechny fešně jak švýcarský Milky!

No a na Štrbském plese jsem z dálky viděl nějaký zvířátka, tak jsem se na ně šel podívat a oni to lyžaři! Zalitoval jsem, že jsem nechal doma lyže. Býval bych se k nim přidal a všechny je předjel! No a na Štrbském plese jsem z dálky viděl nějaký zvířátka, tak jsem se na ně šel podívat a oni to lyžaři! Zalitoval jsem, že jsem nechal doma lyže. Býval bych se k nim přidal a všechny je předjel!

V Tatrách jsem teda nepotkal ani medvěda, ani lišku, ani jezevce, jen nějakého jezevčíka.
Ale ono není divu, spoustu času jsem totiž proseděl nad plnými talíři!
Ale o tom zas zítra ;)

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100