Štiková - máme exkluzivní fotografie z ultrazvuku!

Štiková - máme exkluzivní fotografie z ultrazvuku!

Sorry. Nemáme a nikdy mít nebudeme. Vývin Ornella Kokty, stejně jako nervydrásající život jeho nastávající maminky můžete (bohužel) denně sledovat snad ve všech ostatních médiích. U nás to tak nikdy nebylo a nikdy nebude. Nezajímá nás komu co koukalo, kdo po kom koukal ani kdo jen nekoukal a pak koukal....Popředí a pozadí necháváme svým majitelům, stejně tak jako jejich životy.

Cítím potřebu se připojit ke kladenské 68 - Jaromíru Jágrovi, který už byl také zasažen aurou zmíněné bytosti a protože jedna plyšová myš by to nenapsala líp než "pan hokejista", tak si ho dovolím odcitovat:

„Čím méně prostoru tito lidé budou dostávat ve vašich časopisech, tím lépe pro naši společnost. Novináři by měli dělat rozhovory s lidmi, kteří něco dokázali, jako jsou lékaři, vědci či profesoři. Rozhovory s těmito lidmi mohou společnost posunout správným směrem, na rozdíl od rozhovorů s Ornellou Štikovou."

Viva Jaromír Jágr!

Howgh!

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Kabir doporučuje

Do redakce nám pravidelně chodí spousta tipů o čem mám napsat, co si mám přečíst, co mám jet navštívit, co kdo chce doporučit ostatním. Proto jsem jako správný šéfredaktor chtěl vyjít vstříc a v této rubrice najdete moje postřehy a tipy. Ať už se jedná o knížky, památky, výstavy, zoologii, paleontologii, ekologii, legii či legíny...

WebTop100