TIP: DARDA v Divadle Na Jezerce

TIP: DARDA v Divadle Na Jezerce

K lístku jsem přišel jak slepej k houslím a než jsem se nadál a natáhl doma košili, už jsem seděl v pátě řadě a zapomněl na okolní svět.

Až po skončení Dardy jsem přišel na to, že je to vlastně pokračování úspěšného Hrdého Budžese Ireny Douskové. Ačkoliv jsem Hrdého Budžese ještě neviděl, tak slibuji, že si doplním co nejrychleji svoje myší kulturní vzdělání. 

V hlavních rolích uvidíte bezkonkurenční Báru Hrzánovou, která ztvárnila opět úspěšnou roli Heleny Součkové, tentokrát, ale o několik let starší. Dále se objeví skvělá puberťácká Lenka Vlasáková, blondýna se srdcem Miluše Šplechtová, záletnický Petr Vacek a další výborní herci ze stáje Jezerky. Režii si na povel vzal Arnošt Goldflam a podle mého myšího vkusu tomu není co vytknout.

Proto je tu jedna rada. Vypněte televize, přihlouplé seriály a vyražte zase jednou do divadla!

Informace k představení najdete ZDE.

 

 

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Kabir doporučuje

Do redakce nám pravidelně chodí spousta tipů o čem mám napsat, co si mám přečíst, co mám jet navštívit, co kdo chce doporučit ostatním. Proto jsem jako správný šéfredaktor chtěl vyjít vstříc a v této rubrice najdete moje postřehy a tipy. Ať už se jedná o knížky, památky, výstavy, zoologii, paleontologii, ekologii, legii či legíny...

WebTop100