TIP: Zvonokosy opět v divadle

TIP: Zvonokosy opět v divadle

Dobří holubi se vracejí. A proto se Chevallierova hra vrátila zpátky na prkna, která znamenají svět.

Občas se mi podaří schovat se v zákulisí znovuvzkříšeného prostoru ve Vinohradské ulici, dnešního HuDi klubu Ilusion.

Nasávám atmosféru divadelní kavárny, pochichtávám se improvizaci tamního divadelního spolku Bořanovická královská opera, která je občas při zkouškách nutná, a pohrávám si s různými proprietkami, které se v zákulisí povalují (šplhám na divadelní lampu, pospávám na divadelní lavičce, když si někdo nemůže vzpomenout na text, tak odpočítávám jako při soutěži, a když už je nejhůř a jdou po mně, tak se schovám do divadelního klobouku).Někdy se snažím i napovídat, samozřejmě radím špatně nebo trochu koktám, aby to neměli ti ochotníci tak jednoduché.

A tak mě napadlo nenechat si tohle zdravé nasávání jen pro sebe, a pozvat Vás na představení, které mělo svou premiéru už v roce 2001 v Hudebním divadle Karlín.

Kdo by se chtěl pobavit u muzikálového zpracování Zvonokos od Gabriella Chevaliera odehrávajícího se na jihu Francie roku 1935, přijďte na premiéru představení do Ilusionu 17.5. od 19.30. Pokračování bude 23.5. od 21:00 pod širým nebem v divadle v Horních Počernicích v rámci festivalu Divadlo v přírodě.

Kde a v kolik koupit lístky na představení, kde jedna stavba veřejného záchodku rozdělila vesnici a způsobila  některým obyvatelům horké chvilky najdete ZDE.

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Kabir doporučuje

Do redakce nám pravidelně chodí spousta tipů o čem mám napsat, co si mám přečíst, co mám jet navštívit, co kdo chce doporučit ostatním. Proto jsem jako správný šéfredaktor chtěl vyjít vstříc a v této rubrice najdete moje postřehy a tipy. Ať už se jedná o knížky, památky, výstavy, zoologii, paleontologii, ekologii, legii či legíny...

WebTop100