Tipy z myší mrazničky

Tipy z myší mrazničky

Tuhle jsem našel prima návody na to, co se všechno dá vyčarovat ve formičkách na led, tak jsme to s Frodem hnedka prubli!

Tak třeba takový kousky citrónu s lístkem máty. Ty určitě vylepší i vodu z vodovodu! Tak třeba takový kousky citrónu s lístkem máty. Ty určitě vylepší i vodu z vodovodu!

Taky jsme zkusili do formiček nalít pomerančovej džus. 
Mimochodem, zlepšovák: Jestli máte doma lázeňskej pohárek, tak tím jdou formičky plnit nejlíp. Taky jsme zkusili do formiček nalít pomerančovej džus.
Mimochodem, zlepšovák: Jestli máte doma lázeňskej pohárek, tak tím jdou formičky plnit nejlíp.

Pak taková šmakuláda - do formičky přijde kousek čokolády a zalije se to kafem. Pak taková šmakuláda - do formičky přijde kousek čokolády a zalije se to kafem.

A pak jsme udělali taky něco, co se nedá jíst, ale bude to hezký na pohled. Do kostek ledu jsme totiž zamrazili kousky citrónový kůry a malý kytičky. A pak jsme udělali taky něco, co se nedá jíst, ale bude to hezký na pohled. Do kostek ledu jsme totiž zamrazili kousky citrónový kůry a malý kytičky.

Jupí! Džusovej ledík vodu krásně ochladil a ochutil! Jupí! Džusovej ledík vodu krásně ochladil a ochutil!

A citrón s mátou taky. Do toho by se klidně dal vrznout panák kubánskýho rumu! A citrón s mátou taky. Do toho by se klidně dal vrznout panák kubánskýho rumu!

Kávový led ze sklenky mléka udělal osvěžující ledovou kávu s čokoládovým překvapením. Kávový led ze sklenky mléka udělal osvěžující ledovou kávu s čokoládovým překvapením.

A ty zamražený kytky a kůra? Tím jsme udělali radost dvounožcům, když si dali chladit bílé víno. Vypadalo to nádherně! 
Tak si taky zaexperimentujte, a jestli přijdete na nějakej novej nápad, napište ho sem ;) A ty zamražený kytky a kůra? Tím jsme udělali radost dvounožcům, když si dali chladit bílé víno. Vypadalo to nádherně!
Tak si taky zaexperimentujte, a jestli přijdete na nějakej novej nápad, napište ho sem ;)

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Spižírna

V mojí spižírně najdete nejenom inspiraci co na stůl, ale hlavně jak na to. Všechny recepty jsem za vás osobně ochutnal a uvařil - samozřejmě po myším. Takže snad už zbývá jen popřát DOBROU CHUŤ!

WebTop100