PLATONICKÁ LOVESTORY aneb z tajného deníku - část IV.

PLATONICKÁ LOVESTORY aneb z tajného deníku - část IV.

Už jsem byl trochu nervózní, protože stránky v deníku zůstávaly prázdné. Už jsem měl pocit, že jsem prozrazen. Už jsem si trochu začal rvát i svoji myší plyš. Až do včerejšího večera. Jako vždy jsem šáhnul za dříví a hned jsem poznal, že tajný deník sousedky Mýši leží jinak. Pliv jsem si na prst, nalistoval čtvrtou kapitolu a šel jsem z tý růžový opět do kolen. Jen si představte mít takovou sousedku. Na jednu stranu vzrůšo na druhou stranu jsem z tý růžový trochu nesvůj. Už jenom ta představa, že se jednou ke mně nakvartýruje a ta její růžová garderoba bude viset vedle mých trenek na plavání.

MILÝ DENÍČKU, ASI SE ZE MĚ STALA FINTILKA!

Je to k nevíře, co s myší udělá láska. Vždycky mi na ozdobu stačily náušnice od maminky a z holek, co si lakovaly drápky a ondulovaly vousky, jsem měla legraci. Ale teď se chci líbit!

Nevěděla jsem si s tím rady, tak jsem zašla přes pole k sestřence Bláže. Bláža má styl, ale hlavně má myšicí stroj. Když jsem jí řekla, co potřebuju, vypískla: „No kónečně, holka! Že ty ses zamilovala?“

Pak říkala, že uděláme ťunynk. Nevěděla jsem, co to je, myslela jsem, že na sebe budeme dělat ťuťu a nyny - to to nakonec nebylo, ale stejně se mi to líbilo.

Bláža se rozhodla, že mi šatičky musí ladit s náušnicemi a podtrhnout mou ženskost, a ušila mi kráááásnééé… Celý zbytek dne jsem se naparovala před zrcadlem!

Tak hlavně, deníčku, abych se líbila JEMU ;)

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Tajné MYŠlenky

Tajné MYŠlenky vás zavedou do soukromí Kabira. Udělal další myší krok a pustí vás dál, než jen do své spižírny. Čekají na vás nejenom strasti a slasti jedné plyšové myši, ale také Kabirův nadhled a podhled na každodenní život.

WebTop100