PLATONICKÁ LOVESTORY aneb z tajného deníku - část V.

PLATONICKÁ LOVESTORY aneb z tajného deníku - část V.

No co vám budu povídat. Jakmile jsem doma prásknul brankou, odhodil kufr a konečně sundal karlovarskýho motýla z krku, hned jsem zamířil za hromadu dříví. Samozřejmě jsem dělal jako že nic. A už jsem tam šmátral rukou a hledal tajný deník sousedovic Mýši. No a jak jsem se tak nedočkavě natahoval, praskl mi šev v podpaží. Ach jo, bude to zase na jehlu. No ale nedřív k tomu deníku...

MILÝ DENÍČKU, UŽ ZASE RAJZUJE.


Kabir jel už zase do Varů. Vysvětloval mi, že v dubnu se tam byl jen tak poflakovat v županu, kdežto tentokrát tam jede PRACOVAT! Prý je tam nějaká soutěž filmů, zkusím si o tom něco zjistit...


Než za ním zapadla vrátka, hezky se na mě usmál a říkal, že mi přiveze překvapení. Jsem úplně napjatá! Ještě nikdy mi nikdo neslíbil překvapení, tak vůbec nevím, co mám očekávat. Ale Kabirovi snad můžu věřit, že to nebude čertík v krabičce.


Moc se mi stýská, kdybych neukradla a neznehodnotila ten krejčovský metr kvůli Béďovým pubertálním sestřenkám, už bych ho zas stříhala. Včera jsem trénovala palačinky podle Blážina receptu, abych Kabira taky překvapila, ale zatím mi to moc nejde - většinu palačinek sice obrátím, ale po obrátce mají problém trefit se zpátky na pánvičku, tak na tom ještě zapracuju.


Hlavně, aby mi to rychleji utíkalo... a abych se ty palačinky co nejdřív naučila, jinak se užeru k smrti svými neplatnými pokusy!

Jo a taky nevím, kdo bude sundavat ty nepovedený palačinky ze stropu...

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Tajné MYŠlenky

Tajné MYŠlenky vás zavedou do soukromí Kabira. Udělal další myší krok a pustí vás dál, než jen do své spižírny. Čekají na vás nejenom strasti a slasti jedné plyšové myši, ale také Kabirův nadhled a podhled na každodenní život.

WebTop100