Dopis od Froda: Korálková myš

Dopis od Froda: Korálková myš

Frodo je prostě svědomitej korespondent, to se musí nechat. Už včera mi od něj přišel první dopis! A dokonce s fotkama z veletrhu!

Frodo má proklatě drobný rukopis. Ještě že mám lupu... radši vám to přepíšu:

Milý Kabire, jen co jsem dorazil domů, už se jelo na výlet do Jablonce. Byla tam totiž výstava, která dvounožku děsně zajímala.
Moje dvounožka má přezdívku Korálková myš. To je proto, že je blázen do myší a do korálků a těžko říct, do čeho víc. Takže na výstavě bižutérie v mým doprovodu byla v sedmým nebi!

Běhala tam jak u vytržení, ale nejdýl stála u vitríny s náušnicema a prej který by jí slušely nejvíc. „Tyhle všechny by ti slušely nejvíc!“ Ale zdálo se, že ty pravý ještě nenašla.

Tak jsem zašel do dílny, že jí nějaký udělám. Třeba to trefim, co já vím...

Říkal jsem si: Tak třeba perlový?

Nebo radši nějaký přírodní...?

Ne! Udělám krásně letní červený bobulový!

Následně jsem ale zjistil, že problém nebude v typu korálků, ale v mojí zručnosti. Nějak se mi to pořád všechno kutálelo na všechny strany a nešlo mi to navlíknout, jak sem si představoval, takže nakonec jsem se zmohl jen na tuhle haluz. Ale i z tý měla dvounožka radost! 

No a jinak se u nás všechno točí kolem toho stěhování, i když je takovýhle vedro. Dvounožka balí do krabic knížky a pánve a já hlídám tuhle misku.
Tak zas příště, měj se!
Frodo


Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Život s Kabirem

Život je plný nejrůznějších zpráv. Já ale negativno vypuzuju česnekem, dávám přednost nadhledu a to dopředu i dozadu. Píšu stručně, píšu rychle, píšu myší. Píšu o všem, všem lidem.

Kdyby byla na olympijských hrách někdy disciplína "spaní", pokusím se o zlatou. Robert Fulghum

9.2.2014 Citáty

WebTop100