Řecko - MMF Open 2012

Řecko - MMF Open 2012

Řecké báje s našimi penězi aneb může nás ještě něco překvapit? Může!

A máme tu nekonečný zápas ve stylu řecko-římském  a jeho další paradějství, které pokud by se netočila ruleta s miliardami našich korun, byla by docela půvabná. Tento týden servírovala ředitelka Mezinárodního měnového fondu první podání – Řekové plaťte daně, neplatíte je a naší trpělivosti dochází trpělivost! Míček letěl skvěle na tělo a diváci se chystali tleskat povedenému esu. Řecký protihráč ovšem bleskově napřáhl a returnoval – To nám káže někdo kdo sám žádné daně neplatí? Plat 1 milion měsíčně a jako diplomat nebo např. pracovník OSN podle Vídeňské úmluvy z roku 1961 je osvobozen od placení jakýchkoliv daní?

Běžel jsem si hned pro slovník a nevím proč jsem si chtěl osvěžit definici slova „demagogie“.

Nicméně return byl skvěle namířen, nepodařilo se jej vybrat a následovala omluva za příliš agresivní podání. V hledišti zavládlo ticho a tleskala jen hrstka těch, kteří doufali že míček letěl do autu.

Akorát nevím co je to za sportovní disciplínu, kde by diváci byli zároveň sponzory, maséry, fyzioterapeuty a čímkoliv čím je potřeba pro tým, který nechce hrát a který po dlouhých letech nehraní zapomněl i pravidla?

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Život s Kabirem

Život je plný nejrůznějších zpráv. Já ale negativno vypuzuju česnekem, dávám přednost nadhledu a to dopředu i dozadu. Píšu stručně, píšu rychle, píšu myší. Píšu o všem, všem lidem.

Kdyby byla na olympijských hrách někdy disciplína "spaní", pokusím se o zlatou. Robert Fulghum

9.2.2014 Citáty

WebTop100