Slonice v galerii?

Slonice v galerii?

Jsou zprávy, které tady prostě nemůžou chybět. A tohle je jedna z nich. Vždycky mám husí kůži radostí když vidím jak se nám (čti zvířatům) daří pronikat do dříve nedostupných lidských míst.

Slonice vystavující svoje malby v pražském Museu Kampa byla ještě nedávno stejně pravděpodobná historka jako třeba plyšová myš píšící svůj internetový magazín, která v dobročinné aukci ukliká jednoho z nejbohatších "dvounoháků", aby pomohla dobré věci. Sny se občas plní....

Šestatricetiletá slonice Shanti se vydala na dráhu umělkyně = hrála ve filmu (s nesmrtelným panem Tau), maluje, vystavuje a prodává své obrazy. Nejnověji se dohodla s mecenáškou a sběratelkou umění Medou Mládkovou a pokud nevíte co dělat o víkendu, tak se tam mezi 10-18 každý den třeba potkáme. Musím to jít vomrknout, po cestě nakoupit štětce a tempery, přes tejden hledám inspiraci, o víkendu rámuju a do Mikuláše chci mít prodanej první výtvor...blíží se Vánoce a to znamená jediný = budu muset víc topit a pro jistotu i víc jíst.

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Život s Kabirem

Život je plný nejrůznějších zpráv. Já ale negativno vypuzuju česnekem, dávám přednost nadhledu a to dopředu i dozadu. Píšu stručně, píšu rychle, píšu myší. Píšu o všem, všem lidem.

Kdyby byla na olympijských hrách někdy disciplína "spaní", pokusím se o zlatou. Robert Fulghum

9.2.2014 Citáty

WebTop100