http://www.wikiskripta.eu/w/Pracovn%25C4%259Bl%25C3%25A9ka%25C5%2599sk%25C3%25A9_prohl%25C3%25ADdky_osob =“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Byli jste někdy na zubní hygieně? Myslím poctivou dentální hygienu. Já jsem na tom byla asi před dvěma lety. A musím se vám přiznat, že jsem čekala opravdu něco jiného. Myslela jsem si, že mi paní zubařka, dentální hygienistka, pořádně vyčistí zuby a taky je kapku vybělí. A místo toho jsem zažila skoro takový malý horor! A chápu, že mě paní dentistka na to upozorňovala, že mě to může bolet a já jsem s tím souhlasila a říkala jsem si, že to nebude tak hrozné, jako prohlídka u zubaře, když vám třeba vrtají zub. Ono ejhle! Opravdu to tam u dentální hygienistky bolelo, ale vůbec mi to zase nevadilo, protože jsem si řekla, že budu mít konečně krásný úsměv. Hodně mě trápí zubní kámen. Bylo to opravdu nevzhledné a nelíbilo se mi to, opravdu mi to hodně vadilo.

O své zuby pečuji.

Protože mít kolem dásní a zubů takové tmavé pruhy, je vážně nevzhledné a já se za to už styděla. Byla jsem tam tehdy na první zubní dentální hygieně. Bolelo mě to, ale dodnes si vyčítám, že jsem tam našla hned. A byla jsem v Praze na dentální hygieně. Dentální hygienu v Praze jsem si vybrala podle toho, že měla nejvíce kladných recenzí. Navíc jak jsem taky už chtěla dlouhou dobu podívat do Prahy, tak jsem si logicky vybrala dentální hygienu v Praze, že to všechno spojím dohromady.

Pečujete o své zuby dobře?

Taky tam jsou docela dobré ceny. A pokud vás třeba zajímat další informace o dentální hygieně v Praze, tak se nemusíte bát a můžete navštívit jejich stránky, kde se dozvíte všechny potřebné informace včetně ceníku a dalších věcí. Myslím si, že budete s dentální hygienou v Praze spokojení stejně tak jako já. A já už se tam chystám na druhou návštěvu dentální hygienistky a už se moc těším. A řekla jsem si, že na dentální hygienu v Praze Clinicplus vezmu příště i svého syna. Sice má ještě první zuby, ale to nevadí. Musí se naučit ten návyk, že ropo krásu se prostě musí někdy něco přetrpět. Myslím, že to zvládne.