https://www.kosmas.cz/knihy/216399/zamerena-nepritomnost/ ze:11pt“>Někteří lidé považují striptýz za ztrátu času. Prostě si domyslí, co asi uvidí, a stěží je něco takového překvapí. Představí si, jak se ženy svlékají v šatnách před vstupem do bazénu, anebo jak jsou všichni ve společné sauně. V takovém prostředí je však nálada zaměřená docela jiným směrem, předpokládá se, že se tu bude sportovat, anebo v příšerném vedru odpařovat tekutinu potními žlázami, a nějaké pomyšlení na erotiku tu ztrácí na významu.

svlékání kalhotek

Striptýz však nemůžete porovnávat s nahým ženským tělem, svlečeným kvůli sportovním aktivitám a fyzickému tréninku, striptérské vystoupení je vrcholným představením ženskosti, zaměřuje se na eleganci tělesných křivek, na svůdné barvy holé pokožky, kde navzájem kontrastuje tělové zabarvení trupu s růžovými bradavkami, rtěnkou obtaženými rty a ploskami bosých chodidel. Krása ženského těla tu vynikne ve zcela odlišné atmosféře intimního osvětlení, kde je striptérka připravena umožnit pohled na něco výjimečného, co se vám v životě možná již nikdy nepoštěstí spatřit.

nahá dívka

Právě proto je strip v Brně stále vyhledávanou vzrušující podívanou, která poskytuje mnohem větší rozkoš, než kterékoli jiné aktivity. Je zkrátka velký rozdíl pozorovat striptérku přímo před sebou, než sledovat filmy s podobnou tématikou na televizní obrazovce nebo v kině. Kdo si objedná živý striptýz, stává se jeho součástí, a co si možná mnozí z vás neuvědomují, bývá se striptérkou v tu chvíli v energetickém propojení.

Velkou roli také hrají kostýmy, které striptérky odhazují. Ty dovedou mnohdy navodit ještě větší vzrušení, než kdyby byla dívka oblečena v běžném civilním oblečení. Rafinovaná svůdnost spočívá například v kostýmu zdravotní sestřičky, lékařky, studentky, letušky, firemní sekretářky anebo barmanky. Díky kostýmům si pak muži v pomyslném hledišti představují ve své bujné fantazii ty nejroztodivnější sexuální pozice, které by si přáli s takovou dívkou prožít.