Stále přemýšlíte, jaké jsou všechny technické vychytávky anebo jaké elektro si domů pořídit? Mnoho lidí chce mít doma takové elektro, aby to měli doma perfektně udělané, aby také mohli mít chytrou domácnost. Protože chytrá domácnost se dá řídit také pomocí mobilního telefonu anebo také různých aplikací. Já mám chytré žárovky a také zásuvky. Tohle mě moc baví. Všechno jsem si potom do mobilního telefonu stáhla, abych tam měla všechny potřebné aplikace, abych potom mohla všechno ovládat dálkově. Věděli jste, že si můžete pořídit nějakého chytrého asistenta?

Doma mám chytrého asistenta.

Já mám chytrého asistenta v kuchyni a těší mě, že třeba když jsem v práci anebo někde na návštěvě, tak si takhle mohu na dálku pustit hudbu doma anebo rozsvítit světla. Tohle je velice výhodné kvůli tomu, že třeba když nejste doma a chcete odradit případné krádeže anebo další zloděje, tak jednoduše na dálku zapnete světlo anebo hudbu. A také můžete zapnout na dálku pračku anebo dokonce televizi. Záleží na tom, jak to máte doma nastavené a jaké máte aplikace. Nebo jaké elektro máte doma.

Chytrá domácnost je moderní.

Také samozřejmě musíte dbát na to, jestli váš mobilní telefon podporuje zrovna tyto aplikace anebo jestli vaše nové elektro také podporuje to, abyste ho mohla potom na dálku zapnout, ne totiž všechno elektro takhle funguje, že byste si všechno pustili na dálku. Také musíte mít všechno synchronizované. Já sama, kolikrát jsem si říkala, že jsem si měla chytrou domácnost a chytrého asistenta pořídit dříve, protože to opravdu hodně usnadňuje život a usnadňuje mi to práci. Je to velice jednoduché, stačí si jenom něco nastavit a máte vyhráno. Máte vystaráno na nějakou dobu dopředu. Mě samotnou tohle baví a moje maminka mi říká, že kdyby byla mladší a lépe by se to naučila a pochopila, že by si chytrého asistenta domu také pořídila.