V dřívějších dobách měla snad každá domácnost koberce, a to bez výjimky. Ať už se jednalo o koberce perské, či vlněné. Tyto koberce zdobily místnosti a každý si na nich zakládal. Ovšem tato doba už je dávno pryč a lidé volí spíše dlažbu, nebo plovoucí podlahu. Pokud ovšem doma starý koberec máte a stále si myslíte, že je škoda ho vyměnit, tak ho zkuste vyčistit od profesionální firmy. Čištění koberců je nyní na nové úrovni a ve vašem starém koberci může ožít jeho předešlá krása.

čištění koberců

Hloubkové čištění koberců je velice důkladné a zbaví koberec veškerých nečistot. Velký přínos je to především pro alergiky, kteří jsou na prach a viry náchylní. Čištění se týká samozřejmě jak perských, tak vlněných koberců, a to o jakékoliv velikosti. Koberce se čistý účinným, a přitom šetrným čistidlem Prochem, které je velice efektivní. Čištění koberců navíc likviduje viry a kompletně odstraní chlupy od vašich domácích mazlíků. Zárukou kvality je dlouhodobá praxe a také velmi kladné reference na jejich internetových stránkách. Tam najdete spoustu pozitivních komentářů, které Vás mohou inspirovat, a kromě čištění koberců si můžete domluvit i další jejich práce.

čištění koberců

Pokud čištění koberce zvažujete, tak mějte na paměti, že je potřeba z koberce odstranit všechny věci, které by mohli při čištění překážet. Jedná se o konferenční stolek, taburet a další věci. Dalším bodem je zajistit místo, kde se dá napustit teplá voda a také přístup k elektrice. Kromě čištění koberců si můžete domluvit i další služby, jako je čištění matrací a čalounu. Pohovky, křesla či sedačky nejsou pro tuto firmu žádný problém a dokáží vyčistit doslova cokoliv. Mějte na paměti, že zanesený a špinavý koberec ještě neznamená, že se musí vyhodit. Vždy jde zvolit cestu, díky které obnovíte krásu vašeho starého koberce, který bude sloužit další roky.