Léto trvá opravdu krátkou dobu, v našich zemích máme převážně zimu nebo něco mezi tím, takže je pro nás léto celkem vzácné a je opravdu jen málo lidí, kteří se na léto netěší, většinou se každý opravdu těší na to, až odhodí všechny otravné vrstvy, které musel nosit v zimě. Nikoho už nebaví kabáty, bundy, různé zateplené kalhoty, svetry a mikiny, každý už se zkrátka těší na plavky a na to, až se bude slunit ve slunečních brýlích na sluníčku a nabere také trochu toho vitamínu. Protože slunce je opravdu léčivé a je to fajn prostředek k tomu, abychom si odpočali, protože na sluníčku se každému odpočívá mnohem lépe než někde doma v posteli a ve stínu.

voda

Někdy ale stín není na škodu, to je pravda, je příjemné si o horkém dni sednout do stínu, to ano, ale když všichni myslíme na léto v zimě, představujeme si sluníčko a to, jak si musíme tvář a oči zakrývat, abychom někam vůbec viděli. To nám všem chybí. Hlavně ale tedy to teplo, kterého není v zimě dostatek, obzvlášť ne teď, kdy je plyn drahý a kdo ví, co bude, až nastane opravdu krutá zima. O tom ale radši nebudeme ani přemýšlet. Zkrátka každý chce buď krásné sluníčko a teplo, nebo aby v zimě alespoň napadal pořádný sníh, který nám už několik let chybí, protože zasněžená krajina je víc a víc, každý rok větší a větší rarita. Kdo ví, jestli se ještě někdy dočkáme zasněžených Vánoc.

ananas

To nikdo neví, ale všichni si to přejeme, i když milujeme léto, jak bylo řečeno dříve. Léto je prostě super období, a hlavně si jej všichni spojujeme z mladých let, jak jsou prázdniny, všechno všude žije a v létě je zkrátka každý volný a nespoutaný tím vším, co okolo něj je. Každý je navíc v létě více veselý. Pokud někdo nemá rád léto, tak je to kvůli tomu horku, které někdy je. Od toho ale slouží bazén, do kterého můžeme skočit. Pokud se vám bazén nějak pokazil nebo zničil, zvažte opravu bazénu, ať se máte v čem koupat, protože je fajn se v létě zchladit.