Každý chce mít ve svém fitness centru nebo sportovním zařízení nejen čisto, ale také i skvělý systém, který ho rozhodně nenechá ve štychu. Pokud k vám denně proudí několik desítek nebo snad i stovek a více zákazníků, kteří od vás navíc požadují skvělý servis, pak zajisté oceníte našich služeb, které jsme si pro vás již dnes připravili. Nejen, že budete mít hezky a rychle vše najednou po ruce, ale zároveň se můžete více propagovat, pokud nechcete utrácet zbytečně peníze. Náš chytrý rezervační systém bude pro vás tou pravou volbou, na kterou se budete moci v každé situaci rozhodně spolehnout.

sport

A aby toho navíc nebylo málo, tak i vašim zaměstnancům to ušetří pořádný kus práce, a navíc se s tímto naším rezervačním systém naučí i dobře pracovat. Na začátku každého roku si lidé dávají předsevzetí, a proto jste určitě zaznamenali daleko větší nárůst vašich nových klientů nebo i těch stávajících, kteří do dnešního dne chodili zřídka kdy. Nemusíte se navíc ničeho bát, protože na našich stránkách máme demo verzi, ve které si tak můžete náš rezervační systém vyzkoušet. Nic těžkého na tom není, a proto to zvládne s námi naprosto každý. Na všem se s námi domluvíte a podle vašich potřeb přesně nastavíme to po čem vaše sportovní zařízení touží, stejně jako i vy.

voda

Chcete vysílat živě? Tímto způsobem tak můžete daleko rychleji přitáhnout do vašeho centra více zájemců o kurz nebo i danou hodinu, která je krásnou fitness trenérkou nebo i fitness trenérem. Nevíte kolik věcí máte ještě na skladě? Vaši zaměstnanci marně tápou, kde se stala chyba a budete muset navíc vše dokonce znovu přepočítávat? Náš systém je propojený se skladem, a proto si nebudete muset marně lámat hlavu nad tím co máte a co ne. Placení nebo účtenky? Vše na jednom místě a ihned po ruce. Těšíme se již na vás s vašimi případnými dotazy!