Dovolená na Jadranu je pro mnoho Čechů v posledních desítkách let stále oblíbenější a oblíbenější. Pořád se tam vydávají Češi trávit letní dovolenou během velkých letních prázdnin. Je to v dobré dojezdové vzdálenosti autem, lidé jsou zvyklí většinou vyjet ve večerních hodinách a ráno už se koupou v moři.

chorvatsko

Jeli jste někdy jak se tak říká „na blind“ a čekali jste, zda budete mít štěstí a prostě kam jste dojeli, tam jste se pokusili sehnat ubytování? Do takového risku by ale dnes už šel málokdo, a to díky moderním technologiím, které nás dokážou spojit s lidmi kdekoliv na světě, můžete se i takto informovat o dostupnosti ubytování v chorvatských lokalitách. Co je ale ještě lepší je to, že se díky internetu můžete dozvědět o skvělých nabídkách.

Jedna česká rodina natrvalo zakotvila právě u Jaderského moře, konkrétně v malebném městečku Žaborič a našla zde svůj nový domov. Samozřejmě se logicky seznámila s místními a jedním místním stavitelem. Ten se rozhodl, že v tomto krásném městečku postaví komplex apartmánových domů, které dá k dispozici na prodej právě Čechů, k čemuž mu tato rodina dopomáhá, takže se případní kupci nemají absolutně čeho bát. Lákala by vás taková nabídka?

croatia

Mít to jenom pár metrů do moře, mít zde svůj byt, do kterého byste se mohli vydat kdykoliv by se vám zachtělo. Investujte a využijte prodej nemovitostí v Chorvatsku. Vždyť pak apartmán můžete skvěle pronajímat, vůbec bychom se nebáli o to, že byste neměli komu! Byty jsou zařízené, mají většinou dvě ložnice, obývací prostor s kuchyní a samozřejmě sociální zázemí. A navíc terasu s výhledem na moře! To se snad kupuje i samo, takový byt. K bytu je samozřejmě i parkovací místo. Ještě váháte? Podívejte se na fotografie této lokality, která je velice turisticky oblíbenou a vyhledávanou destinací. Budete odpočívat a zároveň budete vlastník.