Hodně mě mrzelo, když můj přítel přišel o práci, když zrovna jsme si chtěli vzít hypotéku, jenomže kvůli tomu, že přítel neměl práci, jsme naši hypotéku museli odložit. Ani nevíte, jak moc mě to mrzelo. Přítel pracoval ve firmě, která se zabývá stavitelstvím a dalším podobným věcem. Přítel mi řekl, že o práci přišel kvůli tomu, že prý tam byl nadbytečný. Že spolu s ním propustili ještě další dva zaměstnance. A musím říct, že mě přítele bylo opravdu hodně líto a že jsem ho litovala, Navíc mě taky mrzelo, že kvůli tomu nebudeme mít vlastní byt. Chtěli jsme si koupit pouze malý byt, ale potřebovali jsme mít oba dva práci, aby nám dali samozřejmě nějakou hypotéku.

Ve firmě jsou jen kvalifikovaní lidé.

Bohužel se nám tohle ale nepodařilo. Nejvíce mě ale naštvalo, že mi přítele lhal. V práci ho propustili kvůli tomu, že tam byl dvakrát opilý. Ihned jsem na něj udeřila, chtěla jsem po něm vysvětlení a taky důvod. Nakonec to všechno dopadlo tak, že jsme se rozešli. Nyní mám jiného přítele, kterého jsem si našla po roce a půl. Nový přítel pracuje ve firmě Hro Technology a.s. a musím říct, že to opravdu perfektní firma.

Hro Technology má své metody.

Na Hro Technology a.s. se mi tak líbí, že má tak kvalitní přístup, že jsem do firmy Hro Technology a.s. šla pracovat taky. Tato firma se zabývá stroji a různým materiálem, který potřebují lidé, kteří něco staví. Pokud potřebujete také zapůjčit nějaký stroj, který nemáte doma, tak není na škodu, zeptat se firmy Hro Technology a.s., která vám pomůže. Můžete se také podívat na jejich webové stránky hroch-tech.cz, kde se dozvíte mnoho informací o této firmě. A mohu vám potvrdit, že v této firmě, která se zabývá stroji a dalším materiálem se můžete spolehnout na to, že je vždy budete pro ni na prvním místě. Tady platí, že zákazník náš pán. Takže neváhejte a firmu Hro Technology a.s. Hro-tech navštivte. Uvidíte, že budete spokojení.