Každá žena během svého života zažije, co s jejím tělem dokáže menstruace udělat. Nejde u většiny žen o oblíbené období, protože během něj dochází k řadě zdravotních problémů, jako jsou bolesti břicha, migrény a zhoršení stavu pleti. I to jsou důvody, proč toto období většina žen v lásce nemá. Během menstruace musí používat hygienické pomůcky, a je potřeba, aby ženě dodaly potřebný komfort a pocit bezpečí, protože červenou skvrnu na oblečení nechce řešit nikdo. Hitem posledních let se staly menstruační kalhotky. Jsou skvělé a hodí se už od úplně první menstruace pro velmi mladé slečny, u kterých se první menstruace může objevit okolo desátého roku věku.

šedé kalhotky

Zajímá vás, jak fungují menstruační kalhotky? Fungují jednoduše, a jejich údržba je téměř bezproblémová. Nosí se místo klasických kalhotek po celou dobu menstruace – od prvního dne až po ten poslední. Protože jsou vyrobeny z několika vrstva savých materiálů, není potřeba k nim nosit ani vložky, ani tampony. Právě tampony mohou způsobovat či zhoršovat bolesti břicha, a proto se jich spousta žen začala zbavovat. Zkuste jinou metodu ochrany a zvažte právě kalhotky.

Jsou oblíbené a stojí méně
Když si spočítáte, na kolik korun vás vyjde vaše celková spotřeba vložek a tamponů na menstruaci za jeden jediný rok, pravděpodobně budete výslednou částí pěkně překvapené. Pokud si ale koupíte menstruační kalhotky, počáteční investice se vm vrátí již za pár měsíců. Naše kalhotky jsou kvalitní, vydrží vám dlouho a nemusíte je kupovat každý měsíc.

menstruační tampon
A navíc je máme v

  1. Červené barvě
  2. Bílé barvě
  3. Černé barvě
  • V provedení tanga
  • Provedení brazilek
  • Provedení s vysokým pasem
  • A v klasickém střihu

Naprostá většina žen, která kalhotky zkusí, už jiné hygienické pomůcky nechce, a je to pochopitelné – naše kalhotky nestojí takovou sumu, jako jiné značky, a budou se vám dobře nosit, protože nenabízíme jen jeden typ střihu, který všem žena nemusí vyhovovat.