Je logické, že každý člověk by chtěl být v takové společnosti, kde mu bude nejvíce příjemně. A já samozřejmě nejsem výjimka. Taky jsem vždycky vyhledávala spíše takovou společnost, kdy mi bude dobře a kde si taky dobře popovídám. Jenomže jak všichni sami víme, není to vždycky tak jednoduché, jak si myslíme a přejeme. A třeba hlavně na základní škole, kde jsem byla spíše outsider. Nemohla jsem si na základní škole prostě najít absolutně žádnou kamarádku. Všechny tam už totiž byli zabraní a na párování, takže to pro mě bylo opravdu hodně složité. Protože já jsem na základní školu přišla nová, a to do čtvrté třídy.

S dětmi je zábava a radost.

A ve čtvrté třídě je to právě už takové, že jsou děti už skamarádění sami se sebou a jen tak málokdy k sobě pustí někoho nového. Já jsem tam byla nováček, takže je logické, že jsem nebyla ihned v oblibě. Sice se mi to učitelé vždycky snažili nějak zpříjemnit, ale ta společnost na základní škole opravdu byla docela pro mě nepříjemná. Ze začátku jsem proklínala rodiče, že jsme se vůbec odstěhovali. Nechápala jsem, proč se musíme stěhovat jenom kvůli tomu, že někde je levnější podnájem. Asi to dneska to chápu, ale zase vystavit malé dítě takové špatné společnosti a atmosféře taky není opravdu to nejvhodnější.

Není nad přátelé a radost.

A nyní je to naštěstí už za mnou a já jsem ráda, že už jsem takové společnosti, kde se mi nejvíce líbí. A to ve společnosti své rodiny. Protože mám milovaného manžela a tři krásné děti, se kterými je opravdu nejlépe. Taky mám skvělou práci a skvělé kolegy, takže jsem stále v dobré společnosti. A kde je nejlépe vám? Myslím si, že opravdu každý člověk chce žít tak, aby byl stále šťastný a taky zdraví, takže skvělá společnost tomu jen přidává na kvalitě. Takže mějte na paměti, že když pracujete ve společnosti, kde je vám smutno, tak to velmi neblahý vliv na vaše zdraví.