Ceny nemovitostí vyletěly raketovým tempem vzhůru, a jen málokdo si stihl nemovitost koupit za hotové. Většina lidí si musí vzít hypotéku, kterou budou splácet několik desetiletí. Dnes jsou lidé rádi, že na ni vůbec dosáhnou. Pokud máte vyřešené finance, máte velkou šanci bydlet ve vlastním domě. Pokud si zajistíte pozemek, o výstavbu se rádi postaráme.

dům novostavba

Stavíme jak dřevostavby, tak i zděné domy na klíč https://www.enerdomy.cz/zdene-domy-technologie. To znamená, že:

  • Si u nás vyberete projekt – v nabídce máme několik typových projektů, případně vám jej můžeme vytvořit individuálně
  • Poté je třeba získat stavební povolení – buď si jej zajistíte sami, případně vás v řízení zastoupíme
  • Začínáme stavět – postavíme vám kompletně celý dům od základové desky až po střechu
  • Předáme vám dům, kde najdete vše kromě kuchyňské linky

Našim cílem je poskytnout možnost mít vlastní dům co největšímu počtu lidí, kteří hledají kvalitní a hlavně spolehlivou stavební firmu. Na trhu je firem víc než dost, ale s mnoha mají lidé nehezké zkušenosti. My si ceníme spokojenosti zákazníků, a proto od nás můžete očekávat jen férové a přímé jednání. Termíny se snažíme dodržovat, a v případě dřevostaveb můžete bydlet již velmi rychle.

bungalov u vody

Co se týče zděných domů, i dnes mají na trhu své místo, i když řada lidí volí dřevostavbu. Stavíme pomocí systému Porfix, který je ekologicky šetrný. Domy postavené z tohoto materiálu v kombinaci s fotovoltaickými panely a tepelným čerpadlem bývají energeticky méně náročné, což v dnešní době drahých energií ocení jistě každý. Byste byli s pracemi spokojeni, je pro nás naprosto běžné, že se klienti chodí na stavu pravidelně dívat a sledují rychlost a průběh prací. To je pro vás zárukou že nemáme co skrývat, a že pracujeme poctivě a kvalitně. Nechte si od nás postavit dům, který je i v dnešní době za dobrou cenu, a kde se vám bude krásně bydlet.