Jaro, léto, podzim, zima. Čtyři roční období, pokud milujete turistiku, tak je třeba se vybavit na jakýkoliv terén, ať už jde o kamínky, kořeny, trávu nebo sníh. U nás najdete přesně takové trekové boty. Přesně takové, které jsou přizpůsobené kterémukoli terénu. S našimi boty obejdete snad skoro celý svět. Přes hory i přes řeky. V naší nabídce poskytujeme dámské trekové boty i pánské. Takže rodinko, otevřete si náš E-shop a nakupujte, ať můžete cestovat a chodit na výlety.

tura

Taková Sněžka má 1603 metrů nad mořem. Myslíte si, že hravě zdoláte Sněžku s obyčejnými sportovními boty? Ano, zdoláte, ale budou vás příšerně bolet nohy, budete mít puchýře a druhý den budete rádi, že jste se postavili na nohy. Kdežto s našimi trekovými boty, budete mít pocit jako byste nikdy den předtím nikde nebyli.

Poskytujeme letní, zimní i celoroční trekové boty. V naší nabídce nejsou jenom tři druhy bot, ale také je rozlišujeme na výšku. Těmi výšky jsou:

  1. Kotníkové
  2. Nízké
  3. Vysoké
  4. Polovysoké

Můžete si vybrat jakékoliv se vám líbí nebo hodí. Do letních trekových bot se hodí spíše nízké, do sněhu zimní a vysoké. Myslím si, že máme široký výběr našeho sortimentu a velikosti máme od 34,5 až po velikost 50!

Z čeho se boty vyrábí?

Většina trekových bot jsou vyrobena z Gore-Texu a ušně, krom těchto dvou materiálů vyrábíme i z kůže. Ke koupi jakýkoliv turistických bot, vám zabalíme ponožky jako dárek a krom taky prodáváme kosmetiku na údržbu svých bot. Věřte nebo ne, péčí o boty prodloužíte jejich životnost aspoň o polovic. Vyrábí je italská firma Vibram.

obuv

Co je to Gore-Tex?

To je látka, kterou tvoří hned několik tenkých vrstev, konkrétně čtyři i s podšívkou. Vrství ji textilie, chemická sloučenina PTFE a další. Díky těmto látkám je Gore-tex nepromokavá, zároveň vysoce okysličená tudíž prodyšná a odolná vůči větru.
Naše boty jsou velmi pohodlné, ponesou vaše tělo samy, neváhejte ani minutu a objednávejte. Boty rychle mizí.