Odpočítáváte dny do výplaty, protože vám opět zbývá jen pár korun a potřebujete nakoupit? Máte problém vyjít každý měsíc s penězi: Všechno kolem zdražilo a pro mnoho rodin ti znamená, že peníze, které do rodinného rozpočtu přicházejí začínají stěží stačit na všechny výdaje, které máte. Nájem, zálohy na energie, ale i nákup potravin, či pohonných hmot, vše se zvedlo a málokomu se zvedl plat. Snažíte se všemožně šetřit, máte pod kontrolou, abyste se nedostali do mínusu, ale co když se najednou objeví problém, že se vám porouchá auto, nebo vás někdo nabourá a vy musíte zvážit koupi nového vozu.

dům

Nebo se vám naskytne možnost koupit si vlastní bydlení, ale víte, že na něj momentálně skutečně nemáte? Zkrátka, vyjdete s platem na základní potřeby, ale víte, že pokud půjdete do banky, tak tu není moc vysoká pravděpodobnost, že byste získali hypotéku. Nevíte, co si počít? Máme pro vás radu. Pokud nejste pro banku dostatečně bonitní a banka vás se žádostí o hypotéku odmítne, máte tu ještě další možnost. Můžete získat nebankovní hypotéky Americka-nebankovni-hypoteka.cz od nebankovní společnosti.

peníze

Možná bydlíte v podnájmu a majitel bytu chce po vás stále vyšší nájem. Není v tuto chvíli finančně lepším řešením vzít si hypotéku, bydlet ve svém a peníze, které by šli na podnájem raději splácet bance nebo nebankovní společnosti? Bydlení ve vlastním je jistě výhodnější nejen finančně, ale i vy budete mít jistotu, že vám jen tak někdo nevypoví smlouvu a vy si nebudete muset rychle shánět nové bydlení. Lepší než bydlet v třípokojovém podnájmu je bydlení ve svém, třeba i menším bytě. Menší byt rovná se menší náklady. Vzít si hypotéku je životní rozhodnutí, protože doba splácení se počítá na desítky let, ale pokud to vyřeší vaši situaci ohledně bydlení, jistě je výhodné si ji vzít. Pokud si necháte rozumně stanovit splátky, není důvod odepřít si vlastní bydlení.