Pamatuji si, jak si na to, jak jsem jako dítě byla hodně obézní. Jenomže takový životní styl jsem si sama nevybrala. A je logické, že když jsem malá nebo když jsou malé děti v rodině, tak se podřizují vždycky životnímu stylu rodiny. A já jsem to tak taky dělala. Ovšem já osobně jsem brala zcela normální to, že si třeba večer v posteli můžu sníst celou čokoládu, a ještě k tomu nějaký zákusek. Vážně to u nás v rodině tak fungovalo po mnoho let! A já toho dost lituji.  A vůbec jsem vůbec mi to nepřišlo divné, protože takhle jsme to dělali opravdu často, bylo to prostě na denní pořádku naší rodiny. A potom, když už jsem dorostla do opravdu velkých rozměrů, díky tomu našemu špatnému životnímu stylu, tak jsem potom toho začala litovat. Je logické, že když jsem potom dospívala, tak jsem se sama sobě chtěla hodně líbit.

Občas si dám zmrzlinu.

A začalo mi vadit to, že jsem taková kulatá a že mám velké břicho a zadek. Alespoň takhle mi to všichni říkali. Docela jsem se styděla. Jenomže jak se mohla shodit nějaká ta kila, když jsem potom doma neměla vůbec žádnou oporu a motivaci? Moje maminka a můj otec vždycky byli takoví plnoštíhlí, takže se vůbec nedivím, že jsem byla po nich.

Ovoce je u mě velmi časté.

Naštěstí, potom když jsem šla studovat střední školu, tak tam jsem se rozhodla opravdu velkému životnímu kroku. Tedy alespoň podle mě velkému kroku. Řekla jsem si, že prostě musím shodit nějaká ta kila. A jak jsem to řekla, tak jsem taky udělala. A opravdu se mi to podařilo a já se během dvou let mohla chlubit štíhlou postavu. A stačí opravdu změnit životní styl a máte z půlky vyhráno. A taky se to potom odvíjí na vašem zdraví. Protože pokud se cítíte opravdu hodně fit a skvěle, tak potom jste taky zdravější. A pokud dodržujete určitě životní standarty nebo životní styl, tak je to jenom dobře. Za předpokladu, že váš životní styl je opravdu zdravý.