Vždycky jsem si říkala, co taky má člověk udělat pro to, aby byl stále zdravý. A proto jsem se taky ptala svého lékaře, který mi řekl, že záleží hlavně taky na imunitě, s jakou se člověk narodí. A zdraví je taky podle toho, jestli bylo také dítě například kojeno. Protože je sice pravda, že když je dítě opravdu hodně kojeno, že má taky silnější imunitu a je potom také více zdravé. Ovšem ale můj syn se z tohoto vymyká. Já jsem tedy svého syna kojila pouze jenom deset dní, a to z důvodu, že jsem dostala do jednoho prsa opravdu veliký zánět, takže jsem se bála jen hýbat, protože to byla vážně neskutečná bolest.

Zelenina nám doma chutná.

A jakmile, když se mi můj zánět vyléčil, tak jsem ten stejný zánět dostala do druhého prsa a říkám vám, je to opravdová bolest, že jsem si proto řekla, že už raději kojit nebudu. Nechtěla jsem prožít zase týden v bolestech, takže jsem dávala svému synovi umělé mléko. A musím říct, že i když je synovi nyní sedm let, tak ještě v životě nebyl nemocný. Když tedy opomenu ty jarní rýmy, které má z pylu, protože má trošičku alergii na pyl, tak syn třeba například nikdy nebral antibiotika. A jsem opravdu ráda, že i ve školce má silnou imunitu, že vždycky je jediný, který je zdravý.

Dbám na pohyb a zdravé jídlo.

Občas třeba když se vzteká, tak má z toho horečku, ale to vždycky během hodinky přejde. Myslím si, že taky zdraví záleží hlavně na tom, jestli má člověk pravidelný a příjemný pohyb a taky zdravou stravu. Například já se zajímám velice hodně o zdravou stravu a musím uznat, že u nás doma se stravujeme opravdu dobře, protože je to taky můj koníček. A to je právě ta výhoda, že když to člověka baví, tak se tomu taky věnuje více, když je to jeho koníček. Mě to baví a taky mě baví vymýšlet stále nové a nové zdravé recepty, které třeba zrychlí a upraví metabolismus. A metabolismus je u zdraví zásadní.