Vždycky jsem byla hodně sportovně založený člověk. A abych pravdu řekla, tak jsem si opravdu život bez sportu nedokázala představit. Sport mě baví a taky mě jednu dobu opravdu dobře živil. A to hlavně atletika. Atletiku už jsem dělala čtyři roky, než se mi stalo opravdu vážný úraz. Měla jsem zlomeninu nohy a byla to zlomenina kotníku a kolene. Takže si jistě dokážete představit, že taková zlomenina kolen a kotníku je pro sportovního běžce opravdu velice náročné a složité. A je logické, že jsem potom já už vůbec nemohla sportovat. Tedy sice sportovat můžu a sportuji dále, ale na profesionální úroveň už to nebylo, což mě velice mrzelo a byla jsem z toho taky velmi nešťastná.

Na lyže už nikdy.

A to jsem se vždycky těšila na to že, že půjdu soutěžit taky na Olympijské hry. Taky to byl hlavně můj sen a taky můj cíl. A měla jsem už skoro tohoto obsáhnuto, chyběl mi jenom rok. Jenomže bohužel se stala ta nehoda a byla to nehoda na lyžích. Takže od té doby na lyže už nikdy nechci stoupnout a dávám to za vinu lyžím, že se mi stal ten hloupý úraz.

Sport mám moc ráda.

 Já jsem docela dobrá lyžařka, ale bohužel se mi to ten den nevyplatilo jezdit na lyžích. Ale jinak sport mám stále ráda a na sport jsem vůbec nezanevřela. Myslím si, že pokud člověk nezanevře na sport a bude stále sportovat, tak se nemusí bát, že bude mít třeba špatnou postavu anebo špatné zdraví. Protože pokud chcete mít i skvělé zdraví a být stále fit a cítit se v pohodě jak psychicky, tak fyzicky, tak vám doporučuji, abyste stále sportovali. A taky nesmíte mít přestat dobrou náladu, protože i pozitivní nálada vede k tomu, že se vám chce sportovat a cítíte se víc a víc zdraví. A pokud nevíte, s jakým sportem byste mohli začít, tak se nebojte přihlásit do nějakého sportovního klubu. Tam zjistíte, co by vás třeba mohlo bavit. A třeba to nebude jenom jeden druh sportu.