Vybrat vhodné reklamní předměty je velmi náročné. Ještě když musíte každý rok či několikrát do roka přemýšlet, které předměty tentokrát použijete. Které budou ty vhodné, osloví lidi a budou plnit svoji funkci reklamních předmětů. Někdy je dobré vsadit na klasiku a klidně opakovaně využívat tradiční předměty v podobě třeba kancelářských potřeb, kam spadají tužky, propisky, bloky, zápisníky, těžítka apod. Tradiční je také textil, či vybavení do domácnosti v podobě hrnků, sklenic, nádob, misek, příborů apod.

papírová taška

Ekologické předměty

Ale vybrat můžete i originální předměty. Velmi žádoucí jsou ekologické předměty. Lidé velmi ocení, že myslíte i na toto hledisko a vaše reklamní předměty zbytečně nepřináší další plasty, ale naopak třeba podporují jejich snižování. Využít tak můžete reklamní tašky s potiskem promotextile.cz. Nejenom že mají skvělou plochu k potisku, ale tyto tašky se dají využít místo igelitových tašek. Můžete do nich dát další reklamní předměty a udělat tak originální reklamní balíček. Ale i taška sama o sobě je skvělým reklamním produktem. A hlavně praktickým. Lidé si totiž tyto tašky velmi oblíbili. Nosí je na nákupy, nosí v nich věci třeba na plavání či jiný sport. Také se v nich dají uskladnit potraviny. Taška se vypere a dá se znovu používat opakovaně.

plátěná taška

Samozřejmě může jí ti o další předměty. Jde hlavně o to, aby byly vyrobené z přírodních materiálů. Můžete tak vybrat nejenom látkovou tašku, ale také třeba papírovou. Ta sice nemá tak dlouhou životnost, ale je pořád lepší než igelitová taška. Dále je možné použít třeba skleněné láhve na vodu, bambusové výrobky v podobě misek, nádob, příborů či papírové bloky, bavlněné oblečení apod. Hlavně jde o to, aby byly předměty praktické, využitelné aby lidem sloužili i delší dobu a zároveň třeba i pomáhali snižovat používání jednorázových igelitových sáčků či plastových láhví.