Domníváte se, že spodní prádlo je ideální prezent pro vaši vyvolenou, a že tím rozzáříte její úsměv natolik, že vám jej na sobě s radostí předvede, což pak může vést k milostným hrátkám? Proč ne, může to skutečně být tak, jak si ve své mysli tajně projektujete, ovšem uvědomte si několik zásadních „drobností“:

žena ve spodním prádle

Musíte trefit velikost – toto byste měli mít bezpodmínečně, jak se říká, „v malíčku“. Jestliže však nakupujete na About You se slevovým kódem 35, a velikost nebude přesně odpovídat reálnému stavu, nebude problém zboží vyměnit, protože tento obchod poskytuje dopravu zdarma i pro případy jeho nutné výměny. A to dokonce i pro případy vícenásobných výměn. Každopádně se však raději snažte strefit se na první pokus. Bude to zároveň vyznívat ve váš prospěch, jak dobře svou partnerku znáte.

ženské nohy v ponožkách

Musíte trefit barvu – barevné pojetí u spodního prádla dělá hodně, nedomnívejte se, že je to vedlejší a nepodstatný detail. Mnohé ženy a dívky sází právě na barevnost i tam, kde to není na první pohled ve společnosti patrné, totiž na kalhotkách a podprsence. Měli byste tedy dobře odhadnout, jaká barva dokáže zaujmout pozornost, k tomu vám ostatně může pomoci i stávající partnerčin šatník.

Musíte trefit materiál – zde musíte být velmi pozorní, protože i sebemenší přehmat může znamenat velké zklamání. Materiálů pro výrobu spodního prádla je celá řada, např. bavlna, viskóza, hedvábí, elastan, polyester, lycra, spandex, polyamid či micromodal. Vás by především mělo zajímat, zda koupit prádlo z přírodního či ze syntetického vlákna.

Musíte trefit styl – není spodní prádlo jako spodní prádlo. Kupříkladu tvarů podprsenek existuje několik, a to se nebavíme o velikosti košíčků. Některé mají výztuže a k nim přidané kostice, jiné mají tvar tzv. push-up, známe i podprsenky „plunge“ anebo „Bardotky“. Vyznat se jen v pouhých podprsenkách je docela věda, a to jsme nezmínili ani kalhotky, ani podvazkové pásy, silonové punčochy anebo ponožky.