Nu, dobrá, dvě stovky, ale zkuste stejným lidem říci o dva tisíce. Počítám tak na devadesát procent, že se budou kroutit jako žížaly, když je tahá kos z díry. A co kdybyste si řekli o dvacet tisíc? Zde by situace byla asi naprosto jasná. Snad ještě v rodině, kdybyste to pořádně zdůvodnili, ale ani tady bych tomu moc nevěřil. A dvě stě tisíc? Chá, chá, chá.

Nuže, ale dejme tomu, že takové peníze skutečně potřebujete. Co s tím uděláte. I když jste přece jen ty známé, kamarády a příbuzné zkusili. Smůlu jste měli v tom, že jste neřekli včera. Ještě včera je doma měli, ale přišlo nečekané vydání a dnes nemají ani na chleba. Takže kde nic není, ani vy neberete. Nu, dobrá, půjdeme tedy jinam.

žralok na penězích

Ale kam? Do banky? Nu, za pokus to jistě stojí. Jenže pokud necháte doma kuklu a palné zbraně, nevím nevím. Banky vyžadují spoustu potvrzení, spoustu dokladů nakonec vám půjčit nemusí. Není na to zákon, je to jejich věc, komu dají důvěru. A nemusí to ani nijak zdůvodňovat.

Možná bude nejlepší řešení, které vám nyní prozradím. Je to nebankovní hypotéka bez registru https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/. Když kliknete na tento odkaz, budete přeneseni na docela jiný web, kde zcela jistě leží řešení vašeho problému. Zde máte téměř sto procentní naději, že peníze dostanete. Už to je zde zajímavé, že za žádost, její přezkoumání a tak dále se zde nic neplatí jako jinde. Je to zcela zadarmo.

kufr s penězi

Navíc, pokud byste měli někdy nějaký problém a byli v registru, nebere se zde na to nějak ohled. Samozřejmě tam nesmíte být jako chronický neplatič, to vám nepůjčí nikde. Zde je to myšleno tak, že jste mohli třeba zapomenout nějakou splátku, nebo nedali peníze telefonnímu operátorovi. Taktéž příjmy se nějak moc neřeší.

Ostatně, klikněte na onen odkaz a uvidíte sami. Dozvíte se více informací a pak si klidně můžete o půjčku zažádat.