Potisk si vytvoříte sami

Také už máte dost těch nejapných nápisů na tričkách, co se tváří rádoby vtipně, a očekávají, že jimi oslníme okolí? Nežli oslnění se spíše dočkáme pocitů marnosti a trapnosti, zejména u těch sexuálních akrobatů, automobilových závodníků a alkoholových přeborníků, kteří neznají nic jiného, než panáka rumu a půllitr vychlazené dvanáctky.

trička bez potisku

Nežli sázet na trika s potiskem, která vám nabízí někdo jiný pod dojmem něčeho úžasného, je výhodnější zhotovit si potisk sami. Bude to sice trochu pracnější, ale to už tak v životě chodí, že jestliže chcete něčeho dosáhnout, musíte využít svých vlastních schopností, sil a energie.

Záleží na motivu i na barvě

Naštěstí pro nás, milovníky kreativního tvoření, se prodává dostatečně obsáhlý sortiment pánských i dámských triček bez potisku, můžeme si zvolit vhodnou barvu textilu (podkladu) a k němu zařadit nejlépe silně kontrastní barvu potisku. Nemusí vyloženě hýřit duhovými barvami, potisk někdy stačí jen v jedné výrazné barvě, abyste oslovili kolemjdoucí, a pochopitelně aby to naplňovalo štěstím i vás samotné.

žena hraje golf

Raději méně, než více – mnohdy stačí na tričko uvést pouhé logo, vtipný text drobným písmem, vaši přezdívku, případně ve formě karikatury vyjádření vašeho životního stylu. Můžete tu propagovat koně, pokud jste v jezdeckém oddílu, můžete mít na tričku erbovní znamení, jestliže vás zajímají hrady a zámky, propagovat lze i záliby pěstování kaktusů, akvaristiku, chov pštrosů či králíků, zkrátka co vás zajímá, a nemusí to být nic vulgárního ani ponižujícího.

Lidé kolem vás nejsou zvědaví na okoukané trapnosti komentářů ženských vnad, ale spíše je zajímá váš vnitřní život, co vám imponuje, co vás baví, a jaké vyznáváte hodnoty. Nebojte se tím oslovit své okolí, navíc je velká šance, že k sobě přitáhnete někoho podobně smýšlejícího, a třeba vám to změní život k nepoznání.